CHP Adayı Karaboğa Derik’te esnaf ziyaretinde bulundu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Adayı Şükrü Karaboğa Derik’te esnaf ziyaretinde bulundu

CHP Mardin Milletvekili Adayı Şükrü Karaboğa seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ve temaslarını sürdürüyor. Karaboğa Derik ilçesinde halk ve esnafla buluştu.

Halit Solhan-KIZILTEPE

14 Mayıs tarihinde yapılacak 28. Dönem milletvekili seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinden Mardin Milletvekili Adayı Şükrü Karaboğa, seçim çalışmaları kapsamında Kızıltepe İlçesi eski Hastane caddesi üzerinde görkemli bir tören ile açılışını yaptığı seçim koordinasyon merkezinin ardından ilçe ve köy ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP Adayı Karaboğa, beraberinde parti teşkilat mensuplarıyla birlikte Derik ilçesini ziyaret ederek burada vatandaşlarla görüşüp esnaf ziyaretlerinde bulundu.  

CHP Adayı Karaboğa, beraberinde il başkanı Mehmet Kılıçaslani kanaat önderi iş adamı Bedrettin Karaboğa ve parti teşkilat mensuplarıyla birlikte Derik ilçesini ziyaret ederek burada vatandaşlarla görüşüp esnaf ziyaretlerinde bulundu.  Vatandaş ve esnafla sohbet eden, sorun ve şikayetlerini dinleyip iktidarlarında vatandaşın tüm sorunlarını çözmek için çaba sarf edeceğini söyleyen Karaboğa Derik ilçesi ziyaretiyle ilgili olarak, “Cumhurbaşkanı adayımız Kılıçdaroğlu’nun sıcak selamlarını ve sevgilerini Derik halkı ve esnafıyla buluşturduk. Göstermiş oldukları sıcak ilgiye minnettarız. Bu moral, bizlere gün geçtikçe daha da güç katıyor.” Paylaşımında bulundu.