Mono Elektrik Mardin 1969 Spor’un sırt sponsorlu oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mardin 1969 Spor Mono Elektrik ile sırt sponsorluğu anlaşmasına vardı

Mardin 1969 Spor,  3 kıtada 47 ülkeye ihracat yapan  ve dünyada elektrik malzemeleri üretiminde  söz sahibi olan Mono Elektrik ile sırt sponsorluğu anlaşmasına vardı.

Kırmızı lacivertli takımdan yapılan açıklama şu şekilde: “Kulüp Başkanımız Rıdvan Aşar ve Kulüp Başkan Yardımcımız Rıdvan Aktürk’ün girişimleri sonucunda Mardinli İş İnsanı Mono Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ziver Aslan’ın İstanbul Mono Elektrik idari ofisinde hazır bulunduğu  2023-2024 futbol sezonu için forma sırt sponsorluk anlaşması yapılmıştır.

Mono Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Ziver Aslan’a teşekkür plaketi takdim eden Mardin 1969 Spor Kulüp  Başkanı Rıdvan Aşar, “Böylesi zor süreçte memleketimiz adına elini taşın altına koyan Mono Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı hemsehrimiz Sayın Ziver Aslan’a verdiği desteklerden ötürü teşekkür ederiz. Daha önce belirttiğimiz gibi Mardin 1969 Sporumuzun ihtiyacı olduğu her zaman maddi ve manevi desteğini esirgemeyen ve bu sponsorlukta büyük pay sahibi olan Fidanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sebahattin Fidan’a teşekkürlerimizi iletiyoruz.” dedi.

Başkan Yardımcısı Rıdvan Aktürk de yaptığı açıklamada takımımıza sırt sponsoru olup kulübümüze destek olan Mono Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ziver Aslan’a teşekkür ederek yeni sezon için sponsorluk çalışmalarımızın devam edeceğini vurguladı.

Ziver Aslan Kimdir?

Ziver Aslan 1971 yılında Mardin Midyat’ta doğdu. Ticaret hayatına 20’li yaşların başında istanbul’da başladı. Başta Kuzey Afrika ülkeleri olmak üzere birçok ülkeye aracılı ihracat yaptı. 1999 yılında Cezayir’de kurduğu 7 bin metrekarelik fabrika ile elektrik malzemeleri üretimi ile sanayiciliğe adım attı. BMS markası ile yıldan yıla büyüyerek günümüzde 70.000 m2, 4 fabrika ve 2 bin çalışan ile elektrik ve aydınlatma malzemeleri üretiminde %80 pazar payına sahip oldu. Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Ziver Aslan  2011 yılında istanbul’da elektrik malzemeleri üretimi için 15.000 m2 modern makina parkuru ile donatılmış fabrikasını MONO ELEKTRİK markası ile kurdu.

Türkiye pazarına hızlı bir giriş yaparak sektörün en önemli üreticilerinden biri oldu. Yatırımlarına devam eden Ziver Aslan,  2018 yılında Mono Aydınlatma markası ile Türkiye’nin en modern ve son teknoloji Led Aydınlatma ürünleri üretimi yapan 6.000m2 yeni fabrikasını kurdu. 2022 yılında Özbekistan’da 10.000m2 alanda son teknoloji makina parkuru ile MONO ELEKTRİK Özbekistan  fabrikasını kurarak elektrik malzemeleri üretimine başladı.

Günümüz itibariyle 3 kıtada  2 bin 500 çalışanı ile elektrik malzemeleri üretiminde dünyada söz sahibi bir konuma geldi. 47 ülkeye ihracat yaparak Türk Bayrağını gururla dalgalandırmaktadır. Bazılarının hayallerine bile giremeyen işleri; önce insan, önce kalite anlayışı ve dürüst ticaret ile hayata geçiren Ziver  Aslan, aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine de destek olarak kazandığını yine ülkesine, insanına yatıran örnek bir iş insanıdır.