Oğlu tarafından öldürülmese bugün cezaevine teslim olacaktı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oğlu tarafından öldürülmese bugün cezaevine teslim olacaktı

Mardin Kızıltepe ilçesinde dün gece yaşanan olayda Cezaevinden izinli olarak çıkan baba, oğlu tarafından tabancayla öldürdü. Cinayete kurban giden baba bugün cezaevine dönecekti.

Edinilen bilgilere göre Kızıltepe ilçesinde dün gece yarısı Sanayi Mahallesinde meydana gelen olayda baba oğul arasında yaşanan tartışma ölümle sonuçlandı. 15 yıldır tutuklu bulunduğu Muğla Kapalı cezaevinden Midyat açık cezaevine nakli yapılan ve bu vesile ile 3 gün izinli olarak evine gelen Nurullah Aydın henüz nedeni öğrenilemeyen bir sebeple oğlu Uğur Aydın tarafından silahla vurulduktan sonra Atatürk Mahallesinde Şenyurt yolu üzerinde bulunan boş bir araziye bırakıldığı öğrenildi.

3 Gün önce tutuklu bulunduğu cezaevinden ailesinin evine izinli olarak dönen 43 yaşındaki baba Nurullah Aydın, 24 yaşındaki oğlu Uğur Aydın tarafından işlenen cinayette hayatını kaybetmeseydi bugün izin süresi tamamlanıp Midyat cezaevine gidip teslim olacaktı.

Yaşanan olayın ardından Aydın ailesi, oğlu tarafından cinayete kurban giden baba Nurullah Aydın’ı toprağa vermenin, oğlu Uğur Aydın’ın da baba katili olmasının üzüntü ve acısını yaşıyor.