Ortaköy Spor’dan saha talebi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ortaköy Spor’dan saha talebi

Amatör ligi takımlarından Ortaköy Spor Milletvekili Kılıç’tan saha talebinde bulundu.

Mardin Amatör liginde mücadele eden Ortaköy Spor kulübü başkanı Nevzat Derin, Ak Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç’a futbol takımının formasını hediye etti. Derin Kılıç’tan gençlerin idman yapması için saha talebinde bulundu.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Ortaköy Spor kulübü başkanı Nevzat Derin şunları söyledi;

Mardin Milletvekilimiz Sayın Faruk Kılıç, Mardin futbol kulüpleriyle yaptığı toplantıda kulüplerin sorunlarını dinledi. Bizde kendilerine Ortaköy spor forması takdiminde ederek teşekkürlerimizi sunup Ortaköy’ün büyük bir nüfusa sahip olduğunu, sosyal aktivite olarak gençlerimizin faydalanması gelişim sağlamaları için bir sahaya ihtiyacı olduğunu dile getirdik.

Ortaköy Spor’a kendim iki sezondur öncülük yapıyorum. Kendi imkanlarımla resmi lige katıldık, A takımı alt yapı spor okuluyla beraber yüze yakın lisanslı sporcumuz var ancak bir sahamız yok. Zor şartlarda takımı antrenmana maçlara kendi arabam ve imkanlarımla götürüyorum bütün masrafı kendim yapıyorum bu takım hepimizindir herkesten destek olmasını bekliyoruz.

Bir sahamız olursa çevre köylerde ki gençler de faydalanır, çok yetenekli gençler ortaya çıkar. Bütün devlet yetkililerimizden bize maddi destek ve bir futbol sahasının yapılmasını talep ediyoruz.