Ak Gençlik’in Mardin’de gençlere yönelik devam ediyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mardin’de Ak Gençlik Rüzgarı Esiyor

AK Parti Mardin Gençlik Kolları 10 İlçede merkez mahalle ve kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği İftara 5 Kala, Şehrim İçin İlk Oyum, Gençlik İçin AK Parti, Gençlik Aşkıyla, Bizim Semtin Gençleri, Genç Arazi, Çay Bizden Sohbet Sizden ve benzeri programlarını devam ediyor.

İftara 5 dakika kala evlerine yetişemeyen vatandaşlara iftariyelik ikramı, geniş ve dar kapsamlı gençlik buluşmaları, İlk kez oy kullanacak gençlerin doğum günlerini kutlama, çiğköfte, çay ve tatlı sohbetleri, gençlik sofrası sahurları, gençlik sofrası iftarları, öğrenci evleri sahur ve ziyaretleri, sınava hazırlanan gençlere motivasyon gezileri gibi bir çok etkinliği sürdürmeye devam ediyor.

AK Gençlik Mardin her zaman olduğu gibi yine ve yeniden gençlerinin yanında…

Programlar ile alakalı bilgi veren İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Atlı, “ bu programlar dahilinde 2024 Mahalli idareler seçimlerinde ilk defa oy kullanacak genç kardeşlerimizi ziyaret edip doğum günlerini kutluyoruz dertlerini sıkıntılarını dinleyip çözüme kavuşturuyoruz. Bakanlarımız, belediye başkan adaylarımız ve parti mensuplarımız ile Gençlik buluşmalarında genç kardeşlerimizi buluşturup taleplerini birinci ağızdan dinleyip çözüme kavuşturuyoruz. Şehrin işlek noktalarını ve kırsal mahalle ve köyleri, esnafı ziyaret ediyor, parkları, cafeleri, kıraathaneleri, playstation salonları ve internet cafeleri geziyor, ne kadar genç varsa gönüllerine dokunuyoruz. Ramazan ayı boyunca tüm ilçelerde iftara 5 dakika kala evlerine yetişemeyen vatandaşlarımıza iftariyelik ikramlarda bulunuyoruz. Tüm ilçelerde semt sahalarını ve spor salonlarını ziyaret ederek gençlerle bir araya geliyoruz. Şehrin her sokağına bayrak, poster ve branda asıyor, gördüğümüz her hemşehrimize adaylarımızın broşür ve projelerini dağıtıyoruz.

Gençler bizim motivasyonumuz, heyecanımız, geleceğimizdir. İl Gençlik Kolları Başkanı olduğum süre boyunca ve görev sürem sonrasında ne zaman isterlerse Mardin Gençliğinin Tarık ağabeyleri olarak yanlarında olacağım.

31 Mart akşamına kadar sahalarda olup, memlekete hizmet getirecek adaylarımıza destek olmaya devam edeceğiz. Son sandık sayımı bitine kadar sandıkların başında olacağız.

Mardin Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere tüm ilçelerde iddalıyız.

Bu seçim öyle bir kazanacağız ki, hiçbir Mardinli kaybetmeyecek. “ şekilde ifadeler kullandı.