Akdağ, Sigorta Haftasını Kutladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akdağ, Sigorta Haftasını Kutladı

 

Akgüven Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yaser Akdağ, her yıl 23 – 29 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Sigorta Haftası’nı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 

Sigorta bilinirliğini artırmak amacıyla her yıl Mayıs ayının son haftasında kutlanan Sigorta Haftası bu yıl 23 – 29 Mayıs tarihlerinde kutlanacak olması vesilesiyle Akdağ Sigorta Haftası’nı kutladı.

 

Mehmet Yaser Akdağ Sigorta Haftası ile ilgili yayımladığı mesajda şu açıklamaya yer verdi;

Sigortacılık, ülke ekonomisinin sürekliliği ve vatandaşlarımızın kendilerini güvende hmesi için kritik bir fonksiyonu üstleniyor. Akgüven Sigorta olarak, tüm paydaşlarımızla sürdürülebilir büyümeyi sağlama ve sigorta farkındalığını yükseltme hedefi için gayret gösteriyoruz.

Sürekli değişen finans koşulları küresel dünyada etkisini her alanda gösterirken en çok Sigortacı ve sigortalı üzerinde ki etkisi kaçınılmaz olmaktadır. Sigortacılığın gelişimi ve sürekliliği açısından rahat çalışma imkânı ve gerekli şartların sağlanması gerekliliğini bilmekteyiz.

Sigorta bilincinin yaygınlaşması ve gelişimi için tüm paydaşlarımızla sürdürülebilir büyümeyi sağlama ve sigorta farkındalığını yükseltme hedefi için tüm kurumların kolektif çalışması gerekliliğinin önem arz ettiği dönemden geçmekteyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, sigorta acenteleri başta olmak üzere, tüm iş âleminin ve sektörde görev yapan tüm paydaş ve çalışanların Sigorta Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir