Aydemir Kuyumculuk çalışan ve yöneticileri geleneksel iftar yemeğinde buluştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aydemir Kuyumculuk çalışan ve yöneticileri geleneksel iftar yemeğinde buluştu

Mardin Kızıltepe’de kuyumculuk sektöründe 30 yıldır başarılı, kaliteli çalışmaları ve müşteri ilişkileri ile adını duyuran Aydemir Kuyumculuk gelenekselleştirdiği iftar yemeğinde çalışanları ile bir araya geldi.

Anemon Otel’de gerçekleşen iftar programına Yönetim Kurulundan Sultan Aydemir, İbrahim Aydemir, Doğan Aydemir, Mehmet Aydemir, Hasan Aydemir ile mağaza müdürleri ve mağaza çalışanları katıldı.

Yönetim adına yapılan konuşmalarda, Aydemir ailesi olarak, çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin birbirleriyle olan bağlarını güçlendirmek ve Ramazan ayının manevi atmosferinde bir araya gelmek için her yıl geleneksel bir iftar yemeği düzenliyoruz. Bu yıl da çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin katılımıyla keyifli bir iftar yemeği gerçekleştirdiklerini belirterek

” Aydemir Kuyumculuk ailesi olarak Bizler 30 yıldır Mardin Kızıltepe’de yapmış olduğumuz çalışmalar ve müşterilerimiz ile kurduğumuz diyaloglar sonucu başarıyı yakaladığımıza inanıyoruz. Şirketimizin en önde gelen prensibi müşteri memnuniyetidir. Bolluk, Bereket, Paylaşım ayı olan Ramazan Ayında bir arada iftar yapmayı özlediğimizi bu akşam kıymetli çalışma arkadaşlarımızın yüzlerinde oluşan mutlu ifadelerinden anladığımızı belirtmek isteriz. Aydemir kuyumculuk bünyesinde faaliyet gösteren tüm mağazalarımızın başarısı için özverili bir biçimde çalışmaları yıl boyu sürdüren değerli ekip arkadaşlarımızı yürekten kutluyor, Hep bir arada daha nice geleneksel iftar programlarında buluşmayı temenni ediyoruz. Hem iftar yemeği, hem dayanışma, birlik adını verdiğimiz bu akşam ki toplanmamızda ileriye doğru neler yapabiliriz konularını da kapsamaktadır. Yemeğimize katılan tüm çalışanlarımıza Aydemir kuyumculuk adına teşekkür ederiz”

Yapılan konuşmaların ardından 5 çalışma yılını dolduran çalışanlara plaket verildi.