Aydoğan İstanbul’da Mardin Derneklerini Ziyaret Etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DEVA Mardin il başkanı Aydoğan İstanbul’da Mardin derneklerini ziyaret etti

DEVA Partisi Mardin İl Başkanı Mesut Aydoğan İstanbul programı kapsamında, istanbul’da ki Mardinli STK’ları, Dernekleri ve Mardinli DEVA partisi ilçe başkanlıklarına ziyarette bulundu.

DEVA Partisi Mardin İl Başkanı Mesut Aydoğan, DEVA Partisi GMYK üyesi Essum Aslan ile Mardinli DEVA Partisi Zeytinburnu İlçe Başkanı Ahmet Bilgiç ve DEVA Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Av. Tarık Özaydın ile birlikte, İstanbul’daki Mardin Derneklerin Federasyonunu ziyaret etti.

Aydoğan, sivil toplum örgütleri ve derneklerine ziyaretinde vatandaşların DEVA Partisi’nden beklentileri ve isteklerini dinledi.

İl Başkan Mesut Aydoğan, ziyaretleri sonunda “ Verimli bir toplantı yaparak kıymetli hemşerilerimize hemhal olduk. Mardinli hemşerilerimin İstanbul’da çok güzel işler başardığını ve STK bağlamında ciddi örgütlendiklerini görmek Mardin adına ve ülke adına Umutlarımı daha da büyüttü. Federasyon başkanım Sn. Av. Kemal Dündar başkanıma ve kıymetli hemşerilerime samimi karşılama ve sohbet için teşekkür ederim.” dedi.