Belediye Başkan Ası Kızıltepe gazeteciler cemiyetini ziyaret etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Belediye Başkan Ası Kızıltepe gazeteciler cemiyetini ziyaret etti

Kızıltepe Belediye Başkanı İsmail Ası, Kızıltepe Gazeteciler Cemiyeti ve Kızıltepe Rengin Radyo çalışanlarını ziyaret etti. Başkan Ası’ya yapılan ziyaretlerde Başkan yardımcıları Adle Kızılay ile M.Nuri Alpaslan ve Belediye Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü eşlik etti.

Başkan Ası ve beraberindekiler ziyaretlerinin ilkini Kızıltepe Gazeteciler Cemiyeti’ne yaptı. Burada kendilerini Cemiyet Başkanı Mehmet Halit Solhan, Cemiyet Basın Sözcüsü Faraç Çobanoğlu ve Cemiyet Yönetim Kurulu Üyeleri Emin Karakulak ile Mehmet Aslan karşıladı. Burada cemiyet yönetimi ile kısa bir süre gündem konularını sohbeti yapan Başkan Ası ve beraberindekiler daha sonra Kızıltepe Rengin Radyo çalışanlarını ziyaret ederek bir araya geldi.

Yapılan ziyaretlere ilişkin konuşan Belediye başkan Ası, “Var olan süreçten kaynaklı kurumlarımızla pek fazla bir araya gelip kendimizi, yapabildiklerimizi-yapamadıklarımızı anlatma imkânımız olmadı. Bundan dolayı da kurum olarak kendimize dönük eleştirilerimiz var. Bu durumun düzeltilmesi için belli adımlar atacağız” dedi.