Bocce turnuvasında dereceye giren öğretmenler ödüllerini aldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bocce turnuvasında dereceye giren öğretmenler ödüllerini aldı

Kızıltepe Kaymakamı / Belediye başkan vekili Abdullah Şahin, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen Bocce Petank Turnuvasında dereceye giren öğretmenlere ödüllerini takdim etti.

Cumhuriyetin 100. Yılı faaliyetleri kapsamında 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle Kızıltepe Kaymakamlığı, Kızıltepe Belediyesi, Kızıltepe ilçe milli eğitim müdürlüğü ve Kızıltepe Gençlik ve spor ilçe müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Bocce Petank turnuvası sona erdi. Turnuvada dereceye giren öğretmenlere düzenlenen ödül töreninde Kaymakam Şahin’in tarafından ödülleri verildi.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Resmi ve Özel okulların 3er kişilik takım halinde yapılan turnuvada ayrıca her takımda bir kadın öğretmen bulundurulma zorunluluğu kuralı uygulandı.

16 okulun katıldığı ve 2 gün süren Bocce Turnuvasında birinciliği Kızıltepe Özel Damla Koleji kazanırken ikinciliği Kızıltepe Selahaddin Eyyubi Orta Okulu, üçüncülüğü Kızıltepe Sıtkı Türkoğlu Orta Okulu kazandı.

Turnuva bitiminde düzenlenen ödül törenine ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Abdullah Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir Gümüş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mahmut Akdağ,  Mardin Spor hizmetleri müdürü Mustafa Dursun, SYDV Müdürü Alaaddin Özel ve Kızıltepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Abdurrahim Aslan ile turnuva organizatörü Hüseyin Karaboğa katıldı.

Kaymakam Şahin ve katılımcılar tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen Bocce Turnuvasında dereceye giren okul ve öğretmenlere ödülleri verildi.

Turnuvaya katılan takımların listesi

 1. Sıtkı Türkoğlu Orta Okulu
 2. Kızıltepe Spor Lisesi
 3. Mehmet Akif İnan Orta Okulu
 4. Kızıltepe Özel Eğitim Uygulama Okulu
 5. Vatan Orta Okulu
 6. Fırat Orta Okulu
 7. Şehit Şeyhmus Demir kız Anadolu Lisesi
 8. Cumhuriyet Anadolu Lisesi
 9. İbni sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
 10. Mezopotamya Orta Okulu
 11. Toki ilkokul
 12. Turgut Özal ilk Okulu
 13. Kızıltepe Süleyman Solhan
 14. Kızıltepe Günlüce Orta Okulu
 15. Kızıltepe Selahaddin eyyubi Orta Okulu
 16. Kızıltepe Özel Damla Koleji