Çelik: “Hizmet sevdası için çıktım bu yola”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çelik: “Hizmet sevdası için çıktım bu yola”

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler için Ak Parti’de seçim takvimi açıklandıktan sonra Mardin’in sevilen iş insanlarından Gökhan Çelik Ak Parti’den Artuklu ilçesi Belediye Meclis üyeliği için başvuran ilk aday oldu.

Artuklu İlçe Belediye Meclis üyeliğine ilk aday adayı başvurusu yapan genç siyasetçi ve  iş insanı Gökhan Çelik, 2014-2016 yılları arasında, Ak Parti Artuklu İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde de bulunmuştu. Adaylık başvurusunu Ak Parti Artuklu ilçe Başkanı Yavuz Çaltekin’e sunan Çelik adaylığı ile ilgili şu açıklamada bulundu;

‘’2024 Yerel seçimlerde Mardin Artuklu İlçe Belediye Meclis üyeliği için başvuruda bulundum. Belediye Başkan aday adaylarına ve Belediye meclis üyesi aday adaylarına başarılar diliyorum.

Hizmet sevdası için çıktığım bu yolda, Halka hizmet, Hakka hizmet etmek bilinci ve şiarıyla Artuklu ilçesinde halkımızın yaşam şartlarını iyileştirmek ve belediye hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamayı hedef olarak belirledim.

Geçmişten gelen bilgi, birikimim ve siyaset anlayışımla, yerelden bir kardeşiniz olarak Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı, Milletvekilleri, İl Başkanı, İlçe Başkanı, Mardin Teşkilatının ve Belediye Başkan adayının şahsıma görev vermesi taktirde, Mardin esnafından vatandaşına küçüğünden büyüğüne 7 den 70 e tüm halkımıza eşit bir şekilde Belediye çatısı altında hizmet etmek benim için büyük bir onur ve gurur olacaktır. ”Dedi.

Gökhan Çelik kimdir?

1987 Mardin Artuklu ilçesinde doğdu. Artuklu Üniversitesi Mimari Restorasyon bölümü, Artuklu Üniversitesi İnşaat Teknolojisi bölümü, İstanbul Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi, Atatürk Üniversitesi Adalet Yüksek Okulu, Atatürk Üniversitesi Dış Ticaret bölümlerinde eğitimini tamamladı.

Artuklu Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde eğitimi aktif olarak devam eden Gökhan Çelik evli ve 1 çocuk babası olup Türkçe, Kürtçe ve Arapça bilmektedir.