CHP Adayı Karaboğa: Değişim rüzgârı Mardin’in her yerinde hissediliyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Milletvekili Adayı Karaboğa: Değişim rüzgârı Mardin’in her yerinde hissediliyor

CHP Milletvekili Adayı Karaboğa, Ömerli, Yeşilli, Mazıdağı ve Derik’te seçim çalışması yürüttü.

14 Mayıs seçimlerine kısa bir süre kalmasına rağmen seçim çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mardin Milletvekili Şükrü Karaboğa, son iki gününde 4 ilçeyi ziyaret ederek burada esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili adayı Karaboğa, hem sohbet etti, hem de taleplerini dinledi.

CHP Mardin Milletvekili Adayı Şükrü Karaboğa seçim çalışmaları kapsamında Ömerli, Yeşilli, Mazıdağı ve Derik ilçelerini ziyaret ederek bu ilçelerde seçim çalışması yürüterek vatandaşlar ile bir araya gelip esnaf ziyaretinde bulundu. Karaboğa, “Gençlerimiz ilk arabasını ÖTV’siz alacak. Değişim rüzgarı, gezdiğimiz tüm ilçemizde, Mardin’in her yerinde hissediliyor.” dedi.

Ziyaretlerine ilişkin yaptığı açıklamalarda Karaboğa, şunları kaydetti:

“Oldukça güzel karşılanıyoruz. Her ziyaret ettiğimiz yerde kendimizi evimizdeymişiz gibi hissettik. Halkımız bizi bağrına basıyor. Bizler de bu halkın bir evladı olarak onlar için çalışacağız ve bu ülkeye demokrasiyi, adaleti, özgürlükleri tekrar getireceğiz.

Her mahallede, her sokakta, her dükkânda yüzler gülüyor, heyecan yükseliyor. Çünkü biliyorlar: Halkımıza duymuş olduğumuz güven karşılıklı. Halkımız doğru tercihin hangisi olduğunu çok iyi biliyor. Mardin’in artık liyakat sahibi kişiler tarafından temsil edilmesi gerektiğinin farkındalar.

Halk bu seçimin diğer seçimlere benzemediğini, artık değişimin şart olduğunu, bu düzenin artık yürümediğinin farkında. Halkımızın bu düşüncelerinin sandığa da yansıyacağı şüphesizdir. Mardin bize, biz de halkımıza güveniyoruz. Artık esnafımızın siftah derdi kalmayacak. Çiftlerimiz evlilik masraflarını dert etmeyecek. Gençlerimiz ilk arabasını ÖTV’siz alacak.”

Değişim rüzgarı, Mardin’in her yerinde hissediliyor. Kara bulutlar dağılmış. 14 Mayıs’ta demokrasiye ve adalete oy vermeye hazır. Bizler, 15 Mayıs’ın şafağında özgürlüğü getireceğiz. İnsanlarımız artık ötekileşmeyecek, farklılaşmayacak. Bu yüzden bütün vatandaşlarımıza diyoruz ki; 1 Oy CHP’ye 1 Oy Kılıçdaroğlu’na”