CHP Kızıltepe ilçe olağan kongresi gerçekleştirildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Kızıltepe ilçe kongresinde başkan ve yönetimi belli oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Kızıltepe ilçesi 38’inci Olağan Kongresi delegelerin katılımıyla gerçekleştirildi. Tek listeyle gidilen kongrede ilçe başkanlığına İsmail Yaman seçildi.

Kızıltepe CHP ilçe başkanlığında gerçekleştirilen 38. Olağan ilçe Kongresine CHP Mardin İl Başkanı Prof. Dr. Mehmet Hasan Eken, il yönetim kurulu üyeleri, delegeler ve partililerin katılımıyla yapıldı.
Divan başkanlığının seçiminin ardından Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Kongreye, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun mesajının okunması ile devam edildi. Faaliyet ve mali raporunun ibrazının ardından geçtiğimiz ay ilçe başkanlığı görevine atanan İsmail Yaman, tek aday ve tek listeyle girdiği seçimde delegelerin tam desteğini alarak olağan kongrede başkanlığa seçildi.

CHP Kızıltepe ilçe Başkanlığına seçilen İsmail Yaman Kongrenin ardından yaptığı açıklamada, “CHP Kızıltepe ilçe olağan kongresinde beni Başkanlık sıfatı ile onurlandıran delegelerimize ve Partililerimize teşekkür ediyorum” Dedi.

CHP Kızıltepe İlçe Başkanlığına seçilen İsmail Yaman’ın yönetim kurulu listesinde şu isimler yer aldı:
Şeyhmus Aydoğan,

Veysi Duyan,

Zeyni Kalkan,

Vahit Özmen,

Zeynep Elçiboğa,

Ali Kalkan,

Veysel Durak,

Nezir Ercan,

Bilal Akyel,

Mustafa Özkan,

Melik Erol,

Rıdvan Danış,

Bekir Taşkın,

Rozerin Olcasöz,

Murat Irmak,

Vejdi Aşar.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir