Depremzede Çocuklar Oyun Salonunda Doyasıya Eğlendi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Depremzede Çocuklar Oyun Salonunda Doyasıya Eğlendi

Mardin Kızıltepe ilçesine gelen depremzedelerin çocukları Kızıltepe Belediyesi tarafından organize edilen etkinlikte doyasıya eğlendi.

06.02.2023 tarihli merkez üssü Kahramanmaraş- Pazarcık ve Elbistan olan iki depremden etkilenerek Kızıltepe ilçesine gelen depremzede vatandaşlar için çalışmalar yürüten Kızıltepe Belediyesi, depremzede çocukları gülümsetti.

Yaşanan deprem felaketinden sonra ilçeye yerleşen depremzede çocuklar Kızıltepe Belediyesi tarafından Movapark Çocuk Oyun Alanına götürüldü. Çocuklar belediye çalışanları ile birlikte gittikleri oyun salonunda doyasıya eğlendi. Bowling, oyun konsolları, macera parkı gibi oyun alanlarında eğlenen çocuklar ilgililere teşekkür etti.

Bütün enerjilerini oyun salonunda harcayan çocukların mutluluğu yüzlerine yansıdı. Bir an olsun yaşadıkları kötü geceyi arkalarında bırakıp keyifli bir gün geçirdiler. Günün sonunda çocuklara Kızıltepe Belediyesi Hanımeli Kadın Merkezi’nde onlar için hazırlanan sürpriz dolu uyku arkadaşları ve çeşitli hediyeler verildi.