Choppper tutkunları Mardin’de buluştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Diyarbakır choppper üyeleri Mardin TCMK üyelerini ziyaret etti

Diyarbakır choppper üyeleri motorları ile Mardin’i ziyareti ederek şehir turu attı.

Chopper model motosiklet kullanıcılarını bir araya getiren Türkiye Chopper Motosiklet Kulübü (TCMK) Diyarbakır üyeleri Mardin TCMK üyelerini ziyaret ederek Mardin’de şehir turu gerçekleştirdi. Diyarbakır Choppper motosiklet tutkunları Mardin TCKM kurucu üyesi Mehmet Kaya ve kulüp üyeleri tarafından karşılandı.

Diyarbakır Choppper motosiklet tutkunları ve Mardin TCKM üyelerinin Mardin buluşması Diyarbakır Choppper üyelerinin Sabah saatlerinde motorları ile Mardin ziyareti ile başladı. Diyarbakır Choppper üyeleri ile Mardin TCKM motosiklet tutkunları önce kahvaltı da bir araya geldikten sonra Mardianmall AVM’de halk ve çocuklarla bir araya gelerek çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdiler. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı buluşmada çocuklar ve motosiklet tutkunları keyifli anlar yaşadılar.

2007 tarihinde kurulan Türk Chopper Motosiklet Kulübü bünyesinde faaliyet yürüten 45 kulüp bulunmakta. Türkiye Chopper Motosiklet Kulübünün son şubesi Antalya’nin ilçesi Alanya olurken aynı zamanda Alanya ilçesinde TCMK genel kurulu gerçekleştirerek 2022 değerlendirmesi ve 2023 hedefleri görüşüldü.

19 Mayıs 2007 tarihinde kurulan Türk Chopper Motosiklet Kulübü Asıl hedef olan, her türlü hava ve yol şartlarında güvenli toplu sürüşü özendirme, destekleme ve gereken eğitimleri sağlama amacı ile hareket etmek. Türkiye’nin dört bir yanından 45 ilde ve 3 ülke’den 1.800 üyesi bulunan Türk Chopper motosiklet kulübü Avrupa’nın en büyük faal ve legal motosiklet kulübü olarak özellikle eğitim ve öğretime verilen destekleri, öğrencilere burs yardımında bulunan Sosyal alanda da faaliyette bulunmakta.