Doğu Perinçek ve Ethem Sancak Mardin’e Geliyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğu Perinçek ve Ethem Sancak Mardin’e Geliyor

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve Vatan Partisi liderlerinden Ethem Sancak 5 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek Vatan Partisi İl Kurultayı için Mardin’e geliyor.

Doğu Perinçek ve Ethem Sancak’ın Mardin’e gelişi ile ilgili açıklamalarda bulunan Vatan Partisi Mardin İl Başkanı Zeynettin Bozan tüm Mardinlileri 5 Kasım Cumartesi günü Saat 14.00’da Yay Grand Otel’de gerçekleşecek il kurultayına davet etti.

Vatan Partisi Mardin İl Başkanı Zeynettin Bozan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Mardinli Kardeşlerim, Bir yandan ekonomik bunalımla, bir yandan Türkiye’yi tehdit eden emperyalist güçlerle karşı karşıyayız.

Borçlanma batağının çıkmazında boğulmak istemiyoruz. Ülke kaynaklarını dar bir zümrenin paylaşmasını istemiyoruz. Öte yandan altılı masayla Türkiye’yi yeniden Amerika’ya zincirlemek isteyenlere de fırsat vermeyeceğiz.

Elektrik şirketlerinin zulmüne uğrayan çiftçilerimiz, köylülerimiz, esnafımız, iş bulamayan gençlerimiz, torpilden, adam kayırmadan bıkan milletimiz BÖYLE GİTMEZ diyor.

Size dayatılan siyasi partilere mecbur değilsiniz. Çözüm var! Vatan Partisi var!

Bu sesler yalnızca Mardin’den değil Türkiye’nin her köşesinden yükseliyor.

Bu sesler adresini buldu.

Mardin’e öyle iki bilinç, öyle iki yürek, öyle iki bilek geliyor ki yer yerinden oynayacak. Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve partimizin liderlerinden Ethem Sancak 5 Kasım 2022 Cumartesi günü Mardin’de!

Gün üreticilerin günü olacak. Söz çalışkanların olacak.

İşsizler, çiftçiler, sanayiciler, esnaflar, köylüler, işçiler, memurlar, korucular bu kurultayda Mardin’in sorunları ve Türkiye’nin çıkış yolunu konuşacağız.

5 Kasım 2022 günü saat 14.00’da Yay Grand Otel’de gerçekleşecek  kurultayımıza tüm Mardinli kardeşlerimi davet ediyorum.”