Doksal Makina’nın satış başarısı ödüllendirildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doksal Makina’nın satış başarısı ödüllendirildi

 

Solis Motor Traktör Mardin Bölge Bayii Doksal Makine, Türkiye’de en fazla satış yapan ikinci bayi olma başarısını göstererek ödüle layık görüldü.

 

Mardin’de Tarımsal araç ve gereçler, Hırdavat, İnşaat, Otomotiv Sanayi alanında faaliyet gösteren, şehrin sektörel alanındaki öncülerinden olan Doksal Makina, başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Yanmar Solis Traktör Firması tarafından İzmir’deki Fabrikasında Üretilen Solis Traktörlerinin Mardin Bölge Bayiliğini yapan Doksal Makina Firması, Konya’daki bayii buluşmasında Türkiye’de en fazla satış yapan 2. bayi olma unvanıyla ödüllendirildi.

 

Konya gerçekleştirilen bayi buluşmasında Türkiye’nin en fazla satışını gerçekleştiren 2. bayii olma başarısını gösteren ve ödülünü Yanmar Tarım İşkolu Müdürü Murat Balkan Kanbir’in elinden alan Doksal Makina’nın Genel Koordinatörü Genç İşadamı Edip Doksal, elde edilen başarının Güçlü marka olan Solis ve bununla birlikte bölgede Doksal Ailesi’ne duyulan güvenin bir tezahürü olarak nitelendirdi.

Başarıda en büyük role sahip olan Mardinli Bölge Çiftçilerine Teşekkür eden Doksal Makina’nın Genel Koordinatörü Edip Doksal, “Doksal Makina olarak, Dededen babaya, babadan da bize sirayet eden bir güven durumu söz konusu. Bölgede Traktör ve Tarım Makineleri konusunda kurumsal çalışmalarımızla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz. Yanmar Solis Firması Global’de Japon Hint Ortaklığıyla Tarım Sektöründe Dünya’da en büyükler arasında yer alan Traktör üreticilerinden biridir. Böylesine güçlü bir marka ile bölgede Doksal Ailesi’ne duyulan güven birleşince ortaya böyle başarıların çıkması kaçınılmaz oluyor. Ben bunun başlangıç olarak görüyorum. Böylesine büyük bir konsorsiyum ile yakalayabileceğimiz daha nice büyük başarıların olduğuna inanıyor, bize duyulan güvene asla borçlu kalmamanın gayreti ve kararlılığıyla çalışmalarımıza devam edeceğimizi ifade etmek istiyorum” dedi.

Doksal, Kusursuz performansı ve tarladaki gücü ile Solis Traktör, yakıt dostu motoru ve rakipsiz sağlamlığı ile en zorlu şartlarda, en yüksek verimlilik ve performansıyla Mardinli çiftçilerin yanında ve hizmetinde olacağını kaydetti.