İş-Kur Temizlik görevlileri kura çekimi yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İş-Kur Spor Müdürlüğünde görevlendirilecek Temizlik görevlileri için Noter çekimi gerçekleştirdi

Mardin çalışma ve iş kurumu il müdürlüğü ile gençlik ve spor müdürlüğü iş birliğinde TYP kapsamında alınacak olan 41 işçi noter huzurunda belirlendi.

Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Mardin Gençlik ve Spor Müdürlüğü İşbirliğiyle İstihdam edilmek üzere Toplum Yararına Programlar kapsamında 41 Temizlik görevlisi Noter kurası yöntemi ile seçildi.

Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğümüz ile Mardin Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliğiyle Kızıltepe, Artuklu, Midyat, Nusaybin ve Yeşilli İlçelerinde İstihdam edilmek üzere Toplum Yararına Programlar kapsamında 41 Temizlik görevlisi belirli süreli çalıştırılma esaslarına dayalı olmak şartıyla kurası yöntemi kullanılarak seçildi. Noter Kurası ile seçilen Kişiler listesi Kadın Asil, Kadın Yedek, Erkek Asil ve Erkek Yedek olmak üzere 4 farklı şekilde belirlendi.

Kurada ismi çıkan vatandaşlardan Aktif İş Gücü Hizmetleri Toplum Yararına Programlar ile ilgili yönetmeliğin şartlarını sağlayan kişiler 03.10.2022 -28.02.2023 tarihleri arasında belirli süreli olarak istihdam edilecek.