Kahraman: Benim tarafım Mardin halkının tarafıdır

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Kahraman: Benim tarafım ve safım Mardin halkının tarafıdır ve safıdır

Mardin’de bağımsız milletvekili adayı olarak çalışmalarını sürdüren Mehmet Vejdi Kahraman, Mardin halkı için mücadeleye devam edeceğini söyledi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, Kızıltepe eski Sanayi Sitesi’ndeki esnafı ve Kızıltepe Güneydoğu Galericiler sitesi esnafını ziyaret etti.  Sıcak bir şekilde karşılanan Kahraman,  “Mardin için bağımsızlık vakti” olduğunu söyledi.

14 Mayıs tarihinde yapılacak Milletvekili genel seçimleri için Mardin’den bağımsız olarak aday olan Mehmet Vejdi Kahraman, ilçe, mahalle ve köy ile esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Çeşitli STK ve meslek odalarına ziyaretlerini sürdüren Kahraman Kızıltepe eski Sanayi Sitesi’ndeki esnafı ve Kızıltepe Güneydoğu Galericiler sitesi esnafını ziyaret etti.  

Ziyaretine ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden değerlendirmede bulunan Kahraman, “Yeni güne Kızıltepe eski sanayi sitesindeki Esnafımızı, işçimizi, emekçimizi alın teri döken kardeşlerimizi ziyaret ederek başladık. Benim tarafım halkımın tarafıdır. Bir avuç mutlu zenginin Mardin’in potansiyelini ve zenginliğini sömürmesine, halkımın da desteğiyle müsaade etmeyeceğiz. Bu gidişata hep beraber dur diyeceğiz. Mardin halkı için mücadeleye devam.” dedi.

Hedefinin; Mardin’i özgür, adil ve kalkınmış bir şehir haline getirmek olduğunu, siyasetteki çıkar çatışmalarına son vereceğini, partilerin ve partizanlıkların alışılagelmiş söylem ve davranışlarının dışında sadece halkın ve hakkın sesi olarak Mardinlilerin gerçek ihtiyaçlarına odaklanacağını söyleyen Milletvekili adayı Kahraman, Mardin için BAĞIMSIZLIK vakti başlığıyla Kızıltepe Güneydoğu Galericiler sitesi ziyareti ile ilgili olarak paylaşımında ise, “Kızıltepe Güneydoğu Galericiler sitesindeki kıymetli esnafımız ve halkımızı ziyaret ettik. Halkımıza karşı çok şükür alnımız açık bir şekilde programlarımızı yürütüyoruz. Bizi gördüğünde duygusallaşan, ağlayan değerli büyüklerimiz olduğu gibi gençlerimizde ise gözlerindeki enerji ve heyecanı görebiliyorum. Esnaflarımız ise her şeyin gayet farkında olduğu gibi enflasyona yenildiklerini ve piyasanın sıkıntıları bizlere ifade ediyorlar. Benim tarafım ve safım Mardin halkının tarafıdır ve safıdır. Benim istikametim,yolum ve safım değerli MARDİN HALKIDIR, Mardin’in geleceğini 5 yıl daha ipotek altına almak isteyen bir avuç mutlu azınlık değil.. Saygılarımla.”