Kahraman: Doğrudan halkın temsilcisi olmak istiyorum!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Doğrudan halkın temsilcisi olmak istiyorum!”

Mardin’de bağımsız milletvekili adayı olarak çalışmalarını sürdüren Milletvekili adayı Mehmet Vejdi Kahraman, Mardin’de siyasetin mevcut yapısının değişmesi gerektiğini, bunun için hiçbir şekilde geri adım atmadan Mardin halkın doğrudan tercih edip, seçtiği bir milletvekili olarak mecliste hemşehrileri için çalışacağını söyledi.

Seçim çalışmalarını gece gündüz demeden sürdüren bağımsız milletvekili adayı Mehmet Vejdi Kahraman, Artuklu ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu. Sıcak bir şekilde karşılanan Kahraman, “Partilerin ve partizanların çıkarları, kayırmacı kirli ilişkileriyle şekillenen, halkın bugüne hiçbir derdine merhem olmamış, karşılığı olmayan aday listelerinde olmaktan ise hemşehrilerimin özgür iradeleriyle sadece ve sadece Mardin halkının çıkarlarını savunmak için mecliste olacağıma inanıyorum” dedi.

“Bu seçimde Mardin’i düşünerek hareket edin!”

Mardin’in ekonomisinin tarım, turizm, ve üretim sanayi sektörüne dayandığını belirten Bağımsız Mardin Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, “Hedefim, Mardin’de alışılagelmiş parti ve partizanlıkların dayatmasıyla seçimlerde yer alıp, seçildikten sonra Mardin’e ve Mardin’e yabancı kalmaların düzenini değiştirmektir. Hedefim, bir yandan; Özel ilişkilerle halkın temsiline konup, bu şehre turist gibi gelenlerin alışılmış oyunlarını bozmak, öte yandan da; Mardin’in tarımda, turizmde, üretim sanayisinde yatırımlara destek olup, şehrin yaşam konforunu arttıracak hizmetle için önayak olup, geleceğe ışık tutmaktır. Gittiğim her ilçede, gezdiğim her mahallede vatandaşlardan gördüğüm destek, bana bunun ne kadar özlendiğini istendiğini gösteriyor.” diye konuştu.

Hedefinin, Mardin’i özgür, adil ve kalkınmış bir şehir haline getirmek olduğunu belirten Kahraman, Siyasetteki çıkar çatışmalarına son vereceğini, Partilerin ve partizanlıkların alışılagelmiş söylem ve davranışlarının dışında sadece halkın ve hakkın sesi olarak Mardinlilerin gerçek ihtiyaçlarına odaklanacağını söyledi.