Kaymakam Çam’dan bayram ziyaretleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kaymakam Çam’dan bayram ziyaretleri

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, vatandaşlar ve kurum amirleri, STK ve siyasi parti başkanlarıyla öğretmenevinde bayramlaştı, ardından güvenlik güçleri, sağlık çalışanları ve hastanede tedavi altındaki hastalara bayram ziyaretinde bulundu.

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Ramazan Bayramı vesilesiyle ilk olarak bayram namazına katıldı.

Bayram namazı için sabahın erken saatlerinden itibaren diğer camilerde olduğu gibi Kenan Kösen Camisini dolduran vatandaşları ile bayram namazının eda eden ve Kızıltepe Müftüsü Masum Taşçı’nın verdiği vaazını dinleyen ilçe kaymakamı Çam, namazın ardından camide vatandaşlarla bayramlaştı. Bayram namazının ardından namazdan çıkan halka lokum ve su ikram edildi.

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Bayram namazının ardından öğretmenevine geçerek burada kurum amirleri, STK ve siyasi parti başkanlarıyla bayramlaştı. Çam’ın bayramlaşma proğramlarına ilçe emniyet müdürü Cenk Gedik, ilçe jandarma komutanı Deniz Çezik, İlçe müftüsü Masum Taşçı, ilçe Milli eğitim müdürü Ahmet Bilen ve Ak parti ilçe başkanı Bülent Şahin ile Sosyal yardımlaşma ve dayanışma müdürü Alaattin Özel’de eşlik etti.

Kaymakam Çam, daha sonra ilçede görev yapan güvenlik güçleri, sağlık çalışanları ve hastanelerde tedavileri süren hastaları ziyaret ederek bayramlarını kutladı. İlçe Emniyet müdürlüğü, İlçe jandarma komutanlığı ve itfaiye grup amirliğini ziyaret eden Çam bayram günü nöbette olan personellerin bayramını tebrik ettikten sonra Kızıltepe devlet hastanesine giderek burada tedavi gören hasta, hasta yakınları ile hastane de görev yapan sağlık ekibi ve personellerle bayramlaştı. Hastane baş hekimi Serdar Kalkan ile hastane müdürü Abdullah Saruhan tarafından karşılanan Kaymakam Çam, hastanede tedavi gören çocuklarla yakından ilgilenerek onlara oyuncuk hediye etti.