Kaymakam Cıdıroğlu kırsal mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kaymakam Cıdıroğlu kırsal mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Kızıltepe Kaymakamı /Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu kırsal mahallelere yaptığı ziyaretlerini sürdürüyor

Kızıltepe ilçe Kaymakamı/Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu, “Ulusal Hane Ziyareti” programı kapsamında ilçe merkezinde olduğu gibi kırsal mahallelerde de hane ziyaretleri yapmaya devam ediyor. Kaymakam Cıdıroğlu son olarak Kaymakamlık ve Belediye kurum amirleri ile birlikte Ekinlik, Elbeyli ve Eskin Kırsal Mahallelerini ziyaret etti.

Ziyaret ettiği ailelerle sohbet edip yakından ilgilenen Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, ailelerin sorunlarını ve taleplerini tek tek dinleyip onlardan öneriler aldı. Bu hane ziyaretleri sayesinden vatandaşları birinci ağızdan dinleme fırsatı bulup, ihtiyaç ve taleplerinin en kısa sürede karşılanacağını bildiren Kaymakam Cıdıroğlu, devlet olarak her zaman yanlarında olduklarını, milletin her bir derdini kendilerine dert edindiklerini belirterek bunların çözümü konusunda tüm gayretleriyle çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

Hane ziyaretleri sonrasında  Kaymakam/Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu Ekinlik, Elbeyli, Eskin Mahallelerinde bulunan okulları ziyaret ederek buradaki öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere kırtasiye malzemesi hediye etti.