Kılıç, AK Parti’nin 20’nci yıldönümü mesajı yayınladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kılıç, AK Parti’nin 20’nci kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı

 

MAZLUM VE MAĞDURUN HER HAKKINA SAHİP ÇIKAN TEK PARTİ AK PARTİ OLDU

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti’nin 20’nci kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

“Türkiye’de dürüst siyaset, ekonomi, sağlık, eğitim, ulaşım, kalkınma ve insan hakları gibi kavramlarının nerdeyse tanımlanamadığı sancılı bir dönemde siyaset sahnesine ilk adımını atan AK Parti, asil milletimizin desteğiyle 20 yıldır bu ülkeye dava şuuruyla hizmet etmeye devam ediyor. Huzur ve güvenin adresi olarak vatandaşın gönlünde taht kuran AK Parti, mazlum ve mağdurun her hakkına sahip çıkan tek parti oldu. Toplumsal yıkıma ve körelmeye sebep olacak her olayda dik duruşundan asla taviz vermeyen kurucu liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan, muhatap kim olursa olsun sözünün arkasında durarak Türkiye’nin günden güne güven kazanmasına, dış siyasette tarih yazmasına vesile oldu”.

 

AK PARTİ LİDERİYLE ORTAYA ÇIKARAK İMKANSIZI BAŞARDI

“Sözlerin anlamını yitirdiği, siyasette güvenin sıfıra düştüğü, kavramların hiçe dönüştüğü bir dönemde ülkemiz geleceğini göremez hale geldi. Yeni bir anlayış, taze bir kan ve gerçekleştireceği projelerle Türkiye’yi kalkındıracak yeni bir oluşuma ihtiyaç vardı. İşte tam bu noktada AK Parti lideriyle ortaya çıkarak imkansız gibi görünen her hamleyi gerçekleştirerek Türkiye’nin gerçek potansiyelini ortaya çıkardı. Milletimiz tarih boyunca imkansızlıklar içinde pek çok başarıyı hayata geçirmiştir. İşte bu duyguyla milletimiz, geniş vizyonuyla siyasete adımını atan AK Parti’yi desteklemelerinin en büyük nedeni çaresizliği ortadan kaldırmaktır. Ülkemiz ve milletimiz AK Parti gibi önemli bir potansiyelini harekete geçirerek refah ve kalkınmanın yolunu açmayı başarmıştır”.

 

GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATAN LİDER RECEP TAYYİP ERDOĞAN

“Halkımızla yek vücut olan AK Parti ülkemizin doğusu ve batısını bir tutarak dil, din, ırk, renk ve mezhep ayırımına gitmeksizin her türlü hizmet politikasını her yere ulaştırmaktadır. Toplumları tahrip eden yolsuzluk, yozlaşma, usulsüzlük, despotluk ve çıkarcılık gibi kavramlara savaş açan AK Parti mazlumun gür sesi olmayı kendine şiar edinmiştir. Yıllardır yapılamayan köprü, yol, okul, hastane, havaalanı, üniversite, iş alanları, sosyal alanlar, temel haklar vb. tüm alanlarda yaptığı büyük ataklarla dünyanın bakışlarını üzerine çeken AK Parti emin adımlarla yoluna devam ediyor. Terörün her türlüsüne kafa tutan, iç ve dış tüm kirli odaklara karşı yedi koldan mücadele eden AK Parti hükümeti, milletimizin bir kılına bile zarar gelmesin diye gecesini gündüzüne katan lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile kararlı adımlar atmaya devam edecektir. Son olarak söylemek gerekirse ülkemizi artık eski Türkiye ile kıyaslamamız mümkün değil. Yaptığı her hamle, söylediği her söylem dünyada gündem olan bir Türkiye var artık. Bu duygularla AK Partimizin 20. yıl dönümünü kutluyor ve nice 20 yıllara diyorum”.