Kızıltepe Belediyesi Bayram temizliği çalışması başlattı 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıltepe Belediyesi Bayram temizliği çalışması başlattı 

Kızıltepe Belediye başkanı Zeyni İpek ve Eş Başkan Hamdiye Bilek Turgay, belediyenin temizlik işçileriyle bir araya geldikten sonra bayram temizliği için genel temizlik çalışması başlatıldı.

Belediye başkanı Zeyni İpek, Eş Başkan Hamdiye Bilek Turgay, Belediye Başkan Yardımcıları Adile Kızılay ve Şükrü Yıldırım, Kızıltepe Belediyesi Temizlik Garajı’nda belediye çalışanlarıyla bayram temizliği için bir araya geldi. Eş başkanlar, Kurban Bayramı genel temizliği öncesi temizlik işçilerinin Kurban Bayramlarını kutladı. Burada konuşan eş başkanlar, temizlik biriminin önemine değinerek, “Bu süreçte belediyenin en büyük yükü sizlerin omuzlarındadır. Kolektif bir çalışmayla bu yükü hep birlikte omuzlayacağız. Şehrimizi de evimizi temizlediğimiz gibi temizleyeceğiz. Bir şehrin aynası temizliğidir. Temizlik birimimiz her şeye layıktır. Biz bu işinize saygı gösteriyoruz ve çok önemsiyoruz. Şehrimizi kendi elimizle temizlemek kadar kutsal bir şey yoktur. İlerleyen zamanlarda da temizlik birimimizdeki işçi sayısını arttıracağız. Şehrimizin temizliğine önem vermemiz gerekiyor. Şimdiden sizlere başarılar diliyoruz. Kurban Bayramınızı da şimdiden kutluyoruz” diye konuştu.

Eş başkan ve yardımcılarının konuşmalarının ardından, temizlik işçileriyle bayramlaşma gerçekleştirildi. Bayramlaşmadan sonra temizlik işçileri, şehrin genel temizliği için bayram temizlik seferberliği başlattı.