Kızıltepe Belediyesinde E- Belediye dönemi başladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
KIZILTEPE BELEDİYESİ E- BELEDİYE (ONLINE BELEDİYECİLİK) HİZMETİ VERMEYE BAŞLADI

Kızıltepe Belediye Başkanlığı “e-belediye” kapsamında interaktif belediyeciliği başlattı.

Kızıltepe Belediye Başkanlığı tarafından başlatılan “e-belediye” hizmeti kapsamında 7 gün 24 saat belediye işlemlerine ait ( Bildirim, Borc, Tahakkuk, Hizmet rehberi, vergi bildirimleri, inşaat maliyetleri, aşınma oranları, ÇTV bedelleri) bilgileri, https://webportal.kiziltepe.bel.tr/web/guest/2 adresinden sorgulabilinecek.

E- Belediye’nin hizmete sunulmasıyla ilgili olarak açıklama yapan Belediye Eş başkanları İsmail Ası ile Leyla Salman, vatandaşların 7 gün 24 saat bu hizmet aracılığıyla belediyeye gelmeden işlemlerini çözüme kavuşturabileceklerini belirttiler.

Eş Başkanlar Ası ve Salman, ” E- Belediye hizmetimiz kısa bir süre önce vatandaşlarımızın hizmetine girmiştir. Bu hizmetten sonra vatandaşlarımız birçok işlemini belediyemize gelmeden de çözüme kavuşturabilecekler. Borç, Tahakkuk, Ödeme, Tahsilat, Arsa m2 Fiyatları, İnşaat Maliyetleri, Aşınma Oranları, gibi konularda E- Belediye hizmetimizden yararlanabilirler. Online ödeme imkânına sahip olacak olan vatandaşlarımız belediyemizin internet sitesinden E- Belediye hizmetine ulaşabilirler. Bu hizmetimiz 7 gün 24 saat vatandaşlarımızın erişebileceği şekilde dizayn edilmiştir.“ açıklamasında bulundular.

Borç Ödeme Bilgilendirme:

Kızıltepe Belediyesi Web sitesi üzerinden borç ödeyebilmek için Sicil kodu ile Tahsilat veya T.C. Kimlik No ile Tahsilat seçeneğinin tıklanması gerekmektedir.