Kızıltepe Ticaret Odası ve Borsası ISO 9001 kalite sertifikası sahibi oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıltepe Ticaret Borsası ve Kızıltepe Ticaret odası artık ISO 9001 kalite yönetim sistemi sertifikası sahibi oldu

Kızıltepe Ticaret ve Sanayi odası ve Kızıltepe Ticaret Borsası Hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla personellerine verdirdikleri ISO 9001:2008 kalite belgesi eğitimi sonucunda ISO 9001 kalite yönetim sertifikası almayı hak kazandılar. Kızıltepe Ticaret borsası ve Ticaret  ve Sanayi odalarında yapılan tören sonucunda iki odanın sertifikaları Naviga uluslar arası belgelendirme ve eğitim hizmetleri Kıraç yönetim danışmanlığı yönetim kururlu başkanı Muzaffer Kıraç tarafından takdim edildi.

Bu belge ile 5174 sayılı TOBB kanununun 28. maddesi gereği borsaya dahil maddelerin alım satımının borsaya tescili ve borsada oluşan fiyatların tespit, tescil ve ilanı işlemlerini yapabilecek.

Naviga uluslar arası belgelendirme ve eğitim hizmetleri tarafından verilen eğitimler sonucunda ISO 9001 kalite yönetim sistemi sertifikasını Muzaffer Kıraç’ın elinden alan Kızıltepe Ticaret borsası başkanı Mehmet şahin, “Kızıltepe’yi layık olduğu bir seviyeye getirmek için hizmetlerimizi, görevimizi yerine getirmeye çalışıyoruz” diyen Şahin, Kızıltepenin gelişmesi için üzerimize düşen görevi yapmak için çabalıyoruz, STK’ler gerçek hizmetkâr ve gerçek demokrasiyi uygulayan kurumlar olduğuna göre delegelerimize ve üyelerimize kulak vermemiz gerekir. Bunun için verilen eğitim sonucunda ISO 9001 kalite sertifikasını tüm üyelerin adına alıyoruz. Bundan sonra durmadan daha iyisi için çabalayacağız. Mesai arkadaşlarımızla birlikte Kızıltepe Halkına TSE Belgeli bir hizmet sunmanın gayreti içerisinde olacağız. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi sertifikası ile kalitelerine yeni bir değer katarak hizmetleri markalaştırarak perçinleştireceğiz” dedi.

Kızıltepe Ticaret ve Sanayi odası başkanı Mahmut Dündar ise sertifika töreninde yaptığı konuşmada, “üyelerimize daha kaliteli ve bilinçli hizmet vermek için personelimiz bu eğitimden geçirip ISO 9001 kalite yönetim sistemi sertifikası sahibi olduk.” dedi.

Naviga uluslar arası belgelendirme ve eğitim hizmetleri Kıraç yönetim danışmanlığı yönetim kururlu başkanı Muzaffer Kıraç da sertifika oda başkanlarına sertifikalarını verirken yaptığı konuşmada, Kızıltepe Ticaret borsası ve Ticaret odasının eğitim alan personelleri bundan sonra üyelerine daha bilinçli ve kaliteli hizmet vereceklerine olan inancımız tamdır, Ticaret borsasının logosunu Türk Patent enstitüsüne tescil ettirdik, 4 aylık bir eğitim sürecinin sonucunda kurumsallaşmanın bir yolu olarak bu kalite sertifikalarını almaya hak ettiler. Dedi.