Kızıltepe ve Derik’te elektrik kesintisi uygulanacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıltepe ve Derik’te elektrik kesintisi uygulanacak

 

Mardin’in Kızıltepe ve Derik ilçelerinin bazı kırsal mahallerinde Perşembe günü elektrik kesintisi yaşanacağı açıklandı.

 

Mardin Valiliği, Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Mardin il Müdürlüğü tarafından yapılacak kesintiler ile ilgili yaptığı duyuruda, Dicle EDAŞ tarafından yapılacak bakım onarım nedeniyle Perşembe günü Kızıltepe ve Derik ilçelerinin bazı kırsal Mahallerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Yaşanacak elektrik kesintisinden etkilenecek mahalleler ve tarih ile saatleri şu şekilde;

 

Duyuru-1

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Sistem İşletme Yöneticiliği tarafından bildirilmiştir.

Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F4 Geçit ve F5 Arıklı fiderleri üzerinde bulunan trafolarda OSOS ekipleri tarafınca yapılacak olan okuma-bakım çalışmaları nedeniyle 09.06.2022 Perşembe günü 09:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır.

Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden;

Arıklı, Kaşıklı,  Odaköy, Tosunlu, Yumrutaş, Körsu, Küplüce ve Tarlabaşı Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

 

Duyuru-2

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Sistem İşletme Yöneticiliği tarafından bildirilmiştir

Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F10 Köseveli ve F11 Kocatepe fiderleri üzerinde bulunan trafolarda OSOS ekipleri tarafınca yapılacak olan okuma-bakım çalışmaları nedeniyle 09.06.2022 Perşembe günü 13:00-15:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır.

Bu çalışmalar doğrultusunda Derik İlçesinden;

Alibey,Atlı, Balova, Beşbudak, Çağıl, Çataltepe, Denktaş, Hayırlı, Issız, Kocatepe, Koçyiğit, Konak, Kovalı, Köseveli, Kuşçu, Ortaca ve Soğukkuyu Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

 

Duyuru-3

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Sistem İşletme Yöneticiliği tarafından bildirilmiştir.

Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F7 Çadırlı fideri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler birimi tarafınca yapılacak okuma-bakım çalışmaları nedeniyle 09.06.2022 Perşembe günü 11:00-13:00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır.

Bu çalışmalar doğrultusunda,

Kızıltepe ilçesinden; Bağrıbütün ve Büyükayrık.

Derik İlçesinden; Boyaklı, Konak, Kovalı, Kovanlı, Ortaca, Çadırlı Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

 

Duyuru-4

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Sistem İşletme Yöneticiliği tarafından bildirilmiştir

Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F1 Üçyol fiderleri üzerinde bulunan trafolarda OSOS ekipleri tarafınca yapılacak olan okuma-bakım çalışmaları nedeniyle 09.06.2022 Perşembe günü 09:00-11:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır.

Bu çalışmalar doğrultusunda Derik İlçesinden; Adakent, Balova, Bayraklı, Koçyiğit, Kovalı, Kuşçu, ve Ortaca Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.