Kızıltepe’de 18 yaşındaki genç ölü bulundu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıltepe’de 18 yaşındaki genç kaldığı evde ölü bulundu

Mardin Kızıltepe ilçesinde 3 gündür haber alınamayan 18 yaşındaki bir genç kiraladığı evde ölü bulundu.

Kızıltepe ilçesi Tepebaşı Mahallesinde meydana gelen şüpheli ölüm vakası gece yarısı ortaya çıktı. 18 yaşındaki Mervan Çakır kaldığı evde ölü bulundu.

Edinilen bilgilere göre, gece saatlerinde ilçe merkezi Şanlıurfa Caddesi üzerinde ki bir iş hanında bulunan bir dairede kalan ve ailesinin 3 gündür haber alamadığı Mervan Çakır adındaki genç ölü bulundu. Kaldığı yeri 3 aylığına kiraladığı öne sürülen genç ile ailesinin son olarak Salı günü görüştüğü ve o günden sonra kendisinden haber alamadığı belirtildi.

Kendisinden haber alamayan ailesinin, gencin kiraladığı evi öğrenmesi üzerine çilingir yardımıyla daireye giren ailesi ve Polis ekipleri aranan gencin ölüsüyle karşılaştı. Olay yerine polis ekipleri sevk edilirken olay yeri inceleme ekipleri de olay yerinde çalışma başlattı.

Savcılık incelemesinin ardından gencin cenazesi ailesinin feryatları arasında cenaze arabasına alınarak otopsi işlemlerinin tamamlanması için hastaneye kaldırıldı.

Sırtında iki kurşun yarası bulunan 18 yaşındaki Mervan Çakır’ın ölümünün nasıl gerçekleştiği ve ölümüne sebep olan kişi ve kişilerin olup olmadığı ile ilgili çalışma başlatıldı.