Kızıltepe’de 700 futbol kursiyerine forma dağıtıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıltepe’de futbol kurslarında eğitim gören çocuklara forma dağıtıldı

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu belediye bünyesinde açılan futbol kurslarında eğitim gören 700 çocuğa üzerinde belediye logosu bulunan forma dağıttı.

Kızıltepe Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü spor salonunda gerçekleştirilen forma dağıtım programına İlçe Kaymakamı/Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu, ilçe spor müdürü Mahmut Akdağ, Belediye başkan yardımcısı Aydın Mavidemir, futbol kurslarında görev yapan eğitmenler ile futbol kurslarında eğitim gören kız ve erkek kursiyerler katıldı. Kaymakamı/Belediye Başkan vekili Cıdıroğlu forma dağıtım proğramında yaptığı açıklamada, “Kızıltepe Kaymakamlığı ve Belediyesi olarak imkanlarımız elverdiği ölçüde spora destek olacağız, bizler çocuklarımızın spor yapabilmelerini çok önemsiyoruz; gençlerimizin, kardeşlerimizin ve okullarımızın yanındayız yanında olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Kaymakam Cıdıroğlu, programda kursiyerlerle sohbet ederek onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Futbol kurslarına giden kursiyerler kendilerine hediye edilen formalardan ötürü büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.