Kızıltepe’de elektrik kesintisi uygulanacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıltepe’de 2 gün elektrik kesintisi uygulanacak

Mardin’in Kızıltepe ilçesinin bazı mahallelerinde Salı ve Çarşamba günleri değişik saatler arasında elektrik kesintileri uygulanacağı açıklandı.

Mardin Valiliği, Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Mardin il Müdürlüğü tarafından yapılacak kesintiler ile ilgili yaptığı duyuruda, Dicle EDAŞ tarafından yapılacak bakım onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacak. Yaşanacak elektrik kesintisinden etkilenecek mahalleler ve tarih ile saatleri şu şekilde.

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Sistem İşletme Yöneticiliği tarafından bildirilmiştir:

22.11.2022 Salı Günü

Kızıltepe-2 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F15 Şenyurt ve F16 Akalın fiderleri üzerinde bulunan trafolarda OSOS ekipleri tarafınca yapılacak olan okuma-bakım Çalışmaları nedeniyle 22.11.2022 günü 09:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi ocaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akalın, Akyüz, Aslanlı, Beşevler, Büyüktepe, Çalımdere, Dora, Doyuran, Eşme, Findıktepe, Gözlüce, Gümüşdere, Harmanözü, Haznedar, Hocaköy, Işıkören, Kengerli, Koçlu,Sarıca,  Sevimli, Şenyurt, Tanrıverdi, Yaşarköy, Yenikent, Yurtözü ve Ziyaret Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

23.11.2022 Çarşamba Günü

Dikmen-2 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F2 Başak ve F16 Halkalı fiderleri üzerinde bulunan trafolarda OSOS ekipleri tarafınca yapılacak olan okuma-bakım çalışmaları nedeniyle söz konusu fiderde 23.11.2022 günü 09:00-12:30 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akalın, Akyazı, Akyüz, Alemdar, Altıntoprak, Arıtepe, Aslanlı, Barış, Başak, Bektaş, Büyüktepe, Demirci, Gümüşdere, Güneştepe, Günlüce, Hakverdi, Halkalı, Işıklar, İpek, Karakuyu, Katarlı,  kengirli, Sanayi, Sandıklı, Yayıklı ve Yolüstü Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

23.11.2022 Çarşamba Günü

Dikmen 1 Trafo merkezi barası ile irtibatlı F13 Yumurcak fideri üzerinde bulunan trafolarda OSOS ekipleri tarafınca yapılacak olan okuma-bakım çalışmaları nedeniyle 23.11.2022 günü 14:00-17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Tıraşlı ve Yumurcak Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.