Kızıltepespor 47 Spor’da teknik kadro belli oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıltepespor 47 Spor’da teknik kadro belli oldu

Mardin 1. Amatör liginde mücadele edecek Kızıltepespor 47 Spor futbol takımının teknik ekibi belirlendi.

TFF 2023-2024 futbol sezonunda Mardin 1. Amatör liginde mücadele edecek Kızıltepespor 47 futbol takımında oluşturulan yeni yönetim kurulunun ardından takımın teknik ekibi de belirlendi.

Yeni sezonda BAL liginde Şampiyon olarak BAL ligine yükselmeyi hedefleyen Kızıltepespor 47 futbol takımı yeni Başkanı Lokman Aydemir ve iş adamlarından oluşan yeni yönetim kurulu ile birlikte hedeflerine ulaşmak amacıyla yapılandırmasını sürdürüyor.

Uzun yıllardır futbolun içinde olan Abdulkadir Başboğa ile Lokman Zangırtlı Kızıltepespor 47 futbol takımının teknik ekibi olarak takımın başına getirildi. Kızıltepespor 47 Spor Kulübü başkanı Lokman Aydemir, takımın başına çalıştırıcı olarak tecrübelerini kanıtlamış Abdulkadir Başboğa ile Lokman Zangırtlı’yı, sportif direktörlüğe Veysi Altun’ı getirdiklerini belirtirken BAL ligine çıkardığı takımlar ile tanınan Sabahattin Derin’i ise genel kaptan olarak getirdiklerini açıkladı.

Aydemir, yönetici, futbolcu ve taraftarlarımızla birlikte hareket ederek Kızıltepespor 47 takımını özlenen başarı ve hedeflere ulaşması için çabalayacaklarını söyledi.