Kızıltepespor 47 yeni yönetimini açıkladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıltepespor 47 yönetim kurulunu açıkladı

Mardin 1. Amatör liginde mücadele edecek Kızıltepespor 47 Kulübünün yeni yönetim kurulunu belirlenerek kamuoyuna açıklandı.

Kızıltepespor 47 Kulübü, resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda yeni yönetim kurulu yayınlanarak kamuoyu ile paylaşıldı.

“Efsane Kızıltepemiz birlik olmaya devam ediyor. Kızıltepe iş adamlarımızdan Kızıltepespor 47’mize destekleri için kendilerine teşekkür ediyoruz. Aramıza Hoş Geldiniz.” Açıklaması ile paylaşılan Lokman Aydemir başkanlığındaki yönetim kurulunda şu isimler yer aldı;

Ferhat Karaboğa, Yaşar Budak, Mehmet Sıddık Öner, Ahmet Tarçın, Cevat Ege, Ali Bozdemir, Mehmet Ertaş ve Zeki Zamur.

Kızıltepespor 47 Spor Kulübü başkanı Lokman Aydemir’in konuyla ilgili yaptığı açıklamada ise Kızıltepe’nin profesyonel lige yükselmesi adına sorumluluk aldıklarını belirterek, “Sevgili Kızıltepe halkı, hepinizi saygıyla, sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum. Malumunuz Kızıltepemiz 300 bin nüfusa dayanmış durumda. Profesyonel ligde bir takımımız bulunmamaktadır. Kızıltepe’nin kaderi olmadığı gibi, amatör kümede mahkum olmak bizi derinden etkilemektedir. Kızıltepe’nin profesyonel lige yükselmesi adına sorumluluk aldık.

Kızıltepe’nin futbolunu ileriye taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Maddi-manevi gençlerimizin yanında olacağız, öncelikli hedefimiz tesisleşme, altyapı ve kulübü profesyonel yönetmek olacak. Ben, yönetici arkadaşlarım, futbolcu kardeşlerim ve siz değerli taraftarlarımız, hepimiz birlikte hareket edeceğiz. Kızıltepespor 47 takımımıza kurumsal bir kimlik kazandıracağız.” İfadelerine yer verdi.