Küçük Samet’in ölümü ailesi ve tanıyanları kahretti (Videolu)

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küçük Samet’in ölümü ailesi ve tanıyanları kahretti (Videolu)

Kızıltepe ilçesinde dün meydana gelen kazada bisikletiyle traktör römorkunun altında kalarak hayatını kaybeden küçük çocuğun yakın zamanda çektiği video ortaya çıktı.

Mardin Kızıltepe ilçesi İpek yolu üzerinde bulunan Akziyaret Mahallesi mevkiinde dün meydana gelen trafik kazasında bindiği bisikletiyle yoldan geçen traktörün römorkuna tutunarak gitmekte olan ve dengesini kaybedip römorkun altında kalarak feci şekilde can veren 10 yaşındaki Samet Sağlam adındaki çocuğun yakın zamanda çektiği video ortaya çıktı.

Çocuklarının ölümü ile perişan olan ailesinin yanı sıra küçük Samet’in yakın zamanda eski hastane caddesinde bir esnaf tarafından telefon ile çekilen videosu ortaya çıktı. Gününün çoğu zamanını eski hastane caddesinde geçirdiği öğrenilen ve çoğu esnafın yakından tanıdığı ve sevdiği öğrenilen talihsiz çocuğun video görüntüsündeki samimiyeti sevimliliğini izleyen herkesi büyük bir üzüntüye sevk ederken olayı duyan esnaf, Samet’in çoğu zamanını kendileri ile geçirdiğini ve kendisini çok sevdiklerini belirterek ölümüne çok üzüldüklerini söylediler.

HABERİN VİDEOSU