Lider Kadın Derneği Mardinli yazar Gülseren Mungan’ı ağırladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lider Kadın Derneği Mardinli yazar Gülseren Mungan’ı ağırladı

“Küllerinden Doğanlar” adlı kitabın yazarı Gülseren Mungan, Kızıltepe Lider Kadın Derneğinde söyleşi ve imza gününde kadınlar ile bir araya geldi.

Kızıltepe ilçesinde kadınlara yönelik verdiği eğitim ve sosyal aktiviteler ile bilinen Lider Kadın Derneği, Mardinli yazar Gülseren Mungan’ı düzenlediği söyleşi ve imza gününde konuk etti.

Fundfor Global Human Rights tarafından fonlanan proje kapsamında düzenlenen etkinlikte Gülseren Munganın kaleminden yazılan ve Mardin’deki kadınların mücadele dolu yaşam hikayelerinin kaleme alındığı“Küllerinden Doğanlar” adlı kitabın söyleşi ve imza günü programı Eğitimci-Yazar Metin Aydın moderatörlüğünde Lider Kadın Derneği ev sahipliğinde yapıldı.

Lider Kadın Derneğinden yolları geçen ve zorluklarla mücadele ederek küllerinden yeniden doğan 14 kadının yaşam hikayesinin yer aldığı kitabın söyleşi ve imza gününe katılan yazar Gülseren Mungan dernek merkezinde üye kadın ve misafirler ile br araya kitabı hakkında açıklamalarda bulunup kitabını izladı.

Lider Kadın Derneği Başkanı Leyla Onur Yanar, “Küllerinden Doğanlar” adlı kitabın söyleşi ve imza günü programına katılmasından dolayı yazar Gülseren Mungan’a teşekkür ederek şunları söyledi.

“Lider Kadın Derneğinden yolları geçen ve zorluklarla mücadele ederek küllerinden yeniden doğan 14 kadının yaşam hikayesinin yer aldığı kitabın söyleşi ve imza gününde bizleri yalnız bırakmayan değerli misafirlerimize ve sevgili yazar Gülseren Mungan’a teşekkürlerimizi sunarız.”