Mardin 1969 Spor ikinci devre hazırlıklarını Antalya’da sürdürüyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mardin 1969 Spor ikinci devre hazırlıklarını Antalya’da sürdürüyor

TFF 3. Lig 1. Grup ekibi Mardin 1969 Spor, ligin ikinci devre hazırlıklarını Antalya Belek’te sürdürüyor.

Devre arası kampında yoğun antrenman programları ile sezonun ikinci yarısına hazırlanan Mardin 1969 Spor, yanı sıra hazırlık maçları da yapacak. 

Teknik Direktör Ender Alkan yönetiminde Antalya Belek’te kamp yapan takım günü çift idmanla geçiriyor. Sabah idmanında salonda çalışan kırmızı lacivertli takım akşam idmanında da yeşil sahada çalışmalarını sürdürdü. 

Antrenmana oyuncular düz koşu ile başladı.  Ardından istasyon ağırlıklı çalışmalarla antrenmanı sürdüren futbolcular dar alanda yaptıkları maçla idmanı tamamladı.

Antalya kampını değerlendiren Teknik Direktör Ender Alkan, “Devre arası kampını en verimli şekilde sürdürüyoruz. Futbolcularımız, istediklerimizi sahaya yansıttıkları sürece başarı da gelecektir. Alt yapımızdan 3 futbolcumuzu da deneme için kampa getirdik. Transfer çalışmalarımızı yönetimimiz sürdürüyor. Eksik mevkilerimizi biliyoruz  ve bütçemiz doğrultusunda en iyi verimi alabileceğimiz futbolcuları kadromuza katacağız. kapta yapacağımız hazırlık maçlarıyla da devre arası kampını en iyi şekilde bitirip Mardin’e döneceğiz.” dedi.