Mardin Aile Ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne alınacak 28 işçi için kura çekildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mardin Aile Ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne alınacak 28 işçi için kura çekildi

Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İle Mardin Aile Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü iş birliğinde TYP Kapsamında alınacak 28 işçi için kura çekildi

Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Mardin Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü İşbirliğiyle İstihdam edilmek üzere Toplum Yararına Programlar kapsamında 28 Temizlik görevlisi  %100 Noter kurası yöntemi kullanılarak seçildi.

Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Mardin Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü işbirliğiyle Kızıltepe, Artuklu, Midyat, Nusaybin İlçelerinde İstihdam edilmek üzere Toplum Yararına Programlar kapsamında 28 Temizlik görevlisi belirli süreli çalıştırılma esaslarına dayalı olmak şartıyla  %100 Noter kurası yöntemi kullanılarak seçildi.

26 EKİM 2022 Tarihinde saat 10:00’da gerçekleştirilen Noter Kurası ile seçilen kişilerin listesi Asil ve Yedek olmak üzere 2 farklı şekilde belirlenmiştir. Kurada İsmi çıkan vatandaşlardan Aktif İş Gücü  Hizmetleri Toplum Yararına Programlar ile ilgili yönetmeliğin şartlarını sağlayan kişiler 10.11.2022 ile 24.03.2023 tarihleri arasında belirli süreli olarak istihdam edilecektir.