Mardin Tarım-Gıda Fuarı kapılarını 7. kez açacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mardin Tarım-Gıda Fuarı kapılarını 7. kez açacak

Tarım sektörünün önemli merkezlerinden biri olan Mardin’de bu sene düzenlenecek Magrotex’21 Uluslararası Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı için geri sayım başladı.

Zümrüt Fuar ve Organizasyon’un ev sahipliğinde Movapark Havalimanı yanındaki Mardin Fuar alanında 7’nci kez düzenlenecek olan Ortadoğu’nun en iyi tarım fuarından biri olan Uluslararası Mardin Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı için heyecan başladı.

7.MAGROTEX’21 Uluslararası Mardin Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı 27 Ekim -30 Ekim 2021 tarihleri arasında düzenlenecek. Ziyaretçiler, 10.30 ile 19.00 saatleri arasında fuarı ziyaret edebilecek.

Türkiye ve Ortadoğu’da oldukça ses getiren fuarı Mardin’de 7’nci kez gerçekleştirmenin heyecanı içerisinde bulunduklarını dile getiren Fuarın Genel Koordinatörü Mehmet Ünal, şunları kaydetti:

“Tarım sektörünün ve Ortadoğu’nun önemli buluşma noktalarından biri olan Mardin’de Magrotex’21 Uluslararası Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarının bu sene 7.sini düzenliyoruz. MAGROTEX fuarı, Türkiye de ve Ortadoğu’da oldukça ses getirmiştir. Zümrüt Fuarcılık, Mezopotamya’nın verimli topraklarda katılımcı firmalarımıza katma değer yaratacak şekilde ürünlerini pazarlayacakları Uluslararası hizmetler üretiyor. Tarım ve gıda makineleri doğru tarım teknikleri, bitki besleme, gübreler, zirai ilaçlar, su ve sulama teknolojileri, gıda ve gıda ürünleri, unlu mamuller, bakliyat, hayvancılık gibi birçok sektörü Magrotex Fuarında buluşturuyoruz. Mardin’imizin uluslararası arenada tanıtımına ve ülke ekonomisine katkı sağlayan bu Magrotex fuarında görüşmek üzere.”

KOSGEB, TKDK ve birçok kurum ve kuruluş tarafından desteklenen fuara; Gana, Irak, Ürdün, İran gibi çok sayıda ülkelerden ziyaretçilerin gelmesi bekleniyor.