MHP Kızıltepe İlçe Başkanlığının Açılışı Yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Kızıltepe İlçe Başkanlığının Açılışı Yapıldı

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kızıltepe ilçe başkanlığının açılışı milletvekili ve genel merkez yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

 

Kızıltepe ilçesinde teşkilatlanmasını tamamlayan MHP, bir kısım milletvekili ve MKYK üyelerinin katılımı ile ilçe başkanlığının açılışı gerçekleştirildi. Mehmet Şirin Tezdönen’in başkanlığında teşkilatlanan MHP Kızıltepe İlçe Başkanlığı, Tepebaşı Mahallesi Şanlıurfa caddesi üzerindeki parti binasının açılışına Partinin Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, , Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, MYK Üyeleri Adem Yurdakul, Akif Çapraz, Mehmet Beşir Tatar, Uğur Öztürk, MHP Mardin il Başkanı Ferhan Bozkuş, il-İlçe Teşkilatı üyeleri ve partililer ile davetliler katıldı.

 

MHP Kızıltepe ilçe başkanlığının açılışı öncesinde kesilen Kurbanın ardından Davul-Zurna eşliğinde yapılan açılışın kurdelesi Milletvekili, MKYK üyeleri tarafından yapıldı. MHP Kızıltepe İlçe Başkanı Mehmet Şirin Tezdönen, açılışa katılanlara teşekkür ederek ilçe başkanlığı görevini ilçe teşkilatı ile birlikte en iyi şekilde yerine getirme çabası içinde olacaklarını söyledi.