Kılıç, tebrikleri kabul edip Cumhurbaşkanı Erdoğan için destek istedi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milletvekili seçilen Kılıç, tebrikleri kabul edip Cumhurbaşkanı Erdoğan için destek istedi

14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçiminde AK Parti’den Mardin Milletvekili seçilen Faruk Kılıç, Nusaybin ilçesini ziyaret etti.

Pazar günü yapılan Milletvekili seçimlerinde AK Partiden Mardin Milletvekilliği seçilen Faruk Kılıç, seçimin ertesi günü Kızıltepe ilçesinde kendisine ait işyerinde kendisini tebrik etmek üzere gelenleri misafir ederek tebiklerini kabul ederek desteklerinden dolayı teşekkür ettti. Dün Artuklu ilçesinde Ak Parti il başkanlığında il-ilçe yönetimi ve vatandaşlar ile bir araya gelerek desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür eden ve tebriklerini kabul eden Kılıç bugünde Mardin adayı Mehmet Samsa ve il yöneticileri ile birlikte Nusaybin’de seçim Koordinasyon Merkezi’nde mahalle muhtarları, kanaat önderleri ve parti yöneticileri ile bir araya gelerek tebrikleri kabul etti.

Nusaybin’de Ticaret Borsası Başkanı Necdet Aktaş, Esnaf Sanatkârlar Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Nurullah Tunçalan, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hüseyin Gündoğdu, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ali Doğru ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahsum Özmen’i makamlarında ziyarete eden Kılıç, Esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Samimi yaklaşımlarından ve muhabbetlerinden dolayı hemşehrilerime teşekkür ediyorum açıklamasında bulunan Milletvekili Kılıç, bir yandan tebrikleri kabul ettiklerini diğer yanda ise 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimi için Nusaybinlilerden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için destek istediklerini söyledi.

28 Mayıs’ta Nusaybin’den Cumhurbaşkanı Erdoğan için ciddi bir destek beklediklerini ifade eden Kılıç, “Sayın Cumhurbaşkanımızın yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesi için 28 Mayıs’ta yapılacak 2. turda Mardin ve İlçelerimizden büyük bir destek bekliyoruz. Milletvekilleri, adaylar, teşkilatlarımız, partililerimiz, hepimiz şuanda sahada çalışmalarımızı aksatmadan, ilk günkü ciddiyetle sürdürüyoruz. Mardinli hemşehrilerimizin desteğiyle inşallah 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ı tekrar Cumhurbaşkanı olarak seçeceğiz” dedi.

Daha sonra beraberindeki heyet ile Nusaybin Kaymakamlığını ziyaret ederek, burada Nusaybin Kaymakamı Ercan Kayabaşı ile bir araya gelen Kılıç, MHP ve HUDA PAR Nusaybin ilçe başkanlıklarını ziyaret ettt.

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir