Öğretim üyesi Kaya Kızıltepe’de STK’leri Ziyaret Etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Öğretim üyesi Kaya Kızıltepe Engelliler Derneği, STK ve Muhtarları ziyaret etti

Mardin ve ilçelerinde çeşitli temaslarda bulunan Mardinli hayırsever Av. Doç. Dr. İslam Safa Kaya, Kızıltepe ilçesinde Engelliler Derneği’ni ziyaret ederek ihtiyaçları ile ilgili bilgi alıp çözümü konusunda çaba göstereceğini belirtti.

Kırıkkale hukuk fakültesi öğretim üyesi Av. Doç. Dr. İslam Safa Kaya, Geldiği memleketi Mardin’de ilçe ziyaretleri gerçekleştirerek STK, Meslek odaları ve muhtarlar ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Kızıltepe ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette çeşitli dernek ziyaretleri gerçekleştirip bazı mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Bu çerçevede bazı STK ve Kızıltepe Muhtarlar derneğini ziyaret ederek mahalle muhtarları ile bir araya gelen Kaya, çeşitli sorunları ve çözüm önerilerini istişare etti. Bu ziyaretleri kapsamında Kızıltepe Engelliler Derneği başkanı İzzettin Akbaba ve üyeler ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunup sorunlarını dinleyen Kaya, çeşitli çözüm alternatiflerini hayata geçirmek için çaba göstereceğini belirtti.

Kızıltepe Engelliler Derneği başkanı İzzettin Akbaba’da kendilerini ziyaret ederek destek konusunda çaba göstereceğini belirten Av. Doç. Dr. İslam Safa Kaya’ya teşekkür etti.