Osmanzade Cafe&Pastane yeni konseptiyle hizmete girdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde daha öncede hizmet sektöründe faaliyet yürüten Osmanzede Cafe ve Pastanesi yenilenen yüzü ve yeni konseptiyle açılışı yapılarak yeniden hizmete girdi.

 

Kızıltepe Yenikent Mahallesinde genç girişimci Orhan Kılınç’ın devraldığı Osmanzede Cafe ve Pastanesi yenilenme çalışmalarını tamamlanarak açılışı gerçekleştirildi. İşletmenin açılışına Kızıltepe Kaymakamı / Belediye başkan vekili  Hüseyin Çam, AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Bülent Şahin, ilçe müftü vekili Kemal Kahraman, Kızıltepe Ziraat Oda Başkanı Bedirhan Dinler, Anadolu gazeteciler cemiyeti başkanı Cemil Aydoğan ve çok sayıda davetli katıldı.

Huzurlu bir mekan arayanların yeni tercihi olması beklenen Osmanzede Cafe&Pastanesi kendi imalatları olan kuru pasta, normal pasta ve tatlı çeşitleri yaş pastası ve yemek çeşitleri bulunacak. Zengin menüsü, kalifiye personelleriyle hizmete devam eden Osmanzede Cafe ve Pastane birçok değişiklik yaptı. Müşterilerine huzurlu bir ortam sunan Osmanzede Cafe&Pastane yeni bir kimlikle hizmet verecek.

Osmanzede Cafe& Pastanesi’nin yeni işletmecisi Orhan Kılınç, “Kızıltepeli hemşerilerimizi yenilenmiş mekanımıza bekliyoruz. Müşterilerimizin talep bizin için çok önemli. Beklentilerin ne olduğun iyi bir şekilde araştırıp ona göre hizmet vereceğiz. Kızıltepelilerin aileleri ve dostları ile güzel bir zaman getirebileceği bir mekan haline getirdik.” dedi.