Yanan araçta ağır yaralanan kişi vefat etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yanan araçta ağır yaralanan kişi vefat etti

 

Kızıltepe ilçesinde geçtiğimiz hafta Galericiler Sitesi’nde 2 tır ile 1 kamyonun yanması sonucu yaşanan patlamada yaralanan Abdulhamit Çevik, tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

 

Mardin Kızıltepe ilçesinde 6 Temmuz tarihinde Kızıltepe-Nusaybin yolu üzerinde bulunan Galericiler Sitesi’nde bir TIR aracının çalıştırıldığı esnada aküsünde yaşanan patlamanın ardından çıkan yangında 2 TIR ile biri kamyon alevlerin içinde kalırken yanan araçta bulunan 3 kişi ise yaralanarak tedavi altına alınmıştı. TIR aracında çıkan yangında kırsal Kumlu Mahalle nüfusuna kayıtlı baba Abdulhamit Çevik ile oğlu Cevher Çelik ve Halil Çevik yaralanmıştı.

 

İtfaiye ekiplerinin güçlükle söndürdükleri yangında yaralanan 3 kişiden biri olan ve vücudunda 3. derece yanık bulunan Kumlu Mahallesi (Dıkuk Köyü) nüfusuna kayıtlı Abdulhamit Çevik Şanlıurfa’ya sevk edilerek tedavi altına alınmıştı. Vücudunun % 70’lık bölümü yanan baba Çevik tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybederken Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören oğlu Cevher Çelik’in ise taburcu edildiği öğrenildi.