Yaşarbey Tarım Fuarında ilgi odağı oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaşarbey Tarım Fuarında ilgi odağı oldu

Mardin Kızıltepe’de 1989’dan beridir kahve, kuruyemiş ve şekerleme sektöründe hizmet veren Yaşarbey markası Uluslararası Mardin Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarını katıldı. Fuar ziyaretçileri Yaşarbey standına yoğun ilgi göstererek en çok ziyaret edilen stand oldu.

Tarım sektörünün ve Ortadoğu’nun önemli buluşma noktalarından biri olan Mardin’de Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı 9’uncu kez kapılarını açtı. Kızıltepe ilçesinde bir alışveriş merkezinin açık otopark alanında kurulan fuarda birçok firma da ürününü tanıtmak için standını açtı.

Kahve, badem, şekeri, cevizli sucuk, kuruyemiş, çikolata ile draje, lokum, kuru meyve, çay çeşitler, sabun, kolonya ve hediyelik eşya üretimi yapan Yaşarbey de fuarda yerini aldı.

Mardin Kızıltepe’de 1989’dan beridir hizmet verdiklerini vurgulayan Yaşarbey markasının kurucusu Yaşar Budak, “Bugün çok güzel bir gün. Bu fuarda kendimizi, markamızı, ürünlerimizi tanıtma imkanı buluyoruz. Bu tarz fuarlar şehrimizin tanıtımı açısından da önemli. Biz Mardin’in bir markasıyız ve bu markayı dünyaya tanıtmak istiyoruz.1 dedi.