Mardin 1969 Spor yönetimi Teknik Direktörün istifa ettiği iddialarını yalanladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mardin 1969 Spor yönetimi Teknik Direktörün istifa ettiği iddialarını yalanladı

Mardin 1969 Spor Yönetim Kurulu, kulüp ile ilgili ortaya atılan Teknik Direktör ve teknik ekibinin işine son verildiği veya istifa ettiği şeklindeki asılsız söylenti ve haberlere ilişkin bir basın açıklaması yaptı.

Mardin 1969 Spor ‘dan yapılan açıklama ortaya atılan istifa iddialarına itibar edilmemesi gerektiği belirtilerek şu ifadelere yer verildi:”Sevgili Mardin 1969 Spor’a gönül verenler kulübümüz ile ilgili ortaya atılan istifa iddialarına lütfen itibar etmeyiniz. Teknik Direktörümüz Cevdet Uzunköprü ve teknik ekibinin işine son verildiği veya istifa ettiği şeklindeki söylentiler gerçeği yansıtmamaktadır.

Hocamızın kendine ve takımına inancı olduğunu  biliyoruz. Başkanımız ve yönetimimizin hocaya olan inancı da tamdır.

Mardin 1969 Spor  bugün itibariyle ligde belki kötü sonuçlar almış olabilir. Kulüp içinde bunun değerlendirilmesi yapılıyor. Takımımız bu zor günleri geride bırakacak güce ve dirayete sahiptir.  Yönetim kurulu olarak  Mardin 1969 Sporumuzu üst liglere taşımak için çalışmaya devam edeceğiz.

Yönetim Kurulumuzun her koşulda Mardin 1969 Sporun hakkını ve menfaatlerini koruyacağını kimsenin şüphesi olmasın. Yönetimimiz, teknik heyetimiz, futbolcularımız ve Mardin 1969 Spor’un cefakar taraftarı daha çok kenetlenerek yarınlara daha çok umutla bakacaktır.” dendi.