AK Parti adayı Faruk Kılıç seçim çalışmalarını yoğunlaştırdı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti adayı Faruk Kılıç seçim çalışmalarını yoğunlaştırdı

AK Parti 28. Dönem Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, seçim çalışmaları kapsamında Kızıltepe ve Derik ilçelerinde çeşitli ziyaret ve taziyelerde bulundu.

Seçim çalışmalarına hız veren AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, Derik ilçesinde vefat eden Mümtaz Necimoğlu için düzenlenen cenaze merasimine katıldı. Ardından Kızıltepe Yüksektepe Mahallesi’nde Kandemir ailesinin taziyesine katılan Kılıç, vefat edenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diledi.

Kızıltepe ilçesinde Abdülkerim Demirkaya’yı iş yerinde ziyaret eden Kılıç, Hocaköy Mahallesini ziyaret ederek burada Abdurrahman Çelik’i ziyaret edip köy halkı ile bir araya gelen Kılıç daha sonra ilçe merkezinde bulunan Fırat mahallesinde Yakup Can ve Ecevit Lazginoğlu ile görüştü.

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, Kızıltepe ilçesinde eski hastane caddesinde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezine geçerek burada kendisini ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulunan vatandaşlarla bir araya geldi. Kılıç, taziye ziyareti ile başladığı programına akşam Çakmak ve Bayraktar ailelerinin düğün merasimine iştirak ederek sonlandırdı.

Ziyaretlerine ilişkin açıklama yapan Kılıç, “14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek seçimlere adım adım yaklaşıyoruz. Bizler gün boyu sahalarda oluyoruz, her vatandaşımızı ziyaret etmeye, onlara dokunmaya gayret ediyoruz. Çok şükür halkımızın da büyük bir teveccühü var. İnşallah bizler bu teveccühü boşa çıkartmayacağız. Bize destek veren her vatandaşımıza her gönüldaşımıza çok teşekkür ediyoruz. Elimizden geldiğinden fazla çalışacağız ve Yeni Türkiye Yüzyılında kazanan Türkiye olacak, Mardin olacak inşallah.”