Ak Parti İl Başkanı Alma’ya hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma’ya Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor

AK Parti Mardin İl Başkanlığı görevine asaleten atanan Vahap Alma’ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Mardin İl Başkanlığı görevine atanan Vahap Alma’ya bazı sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar, vatandaşlar ve her kesimden hayırlı olsun ziyaretleri yoğun bir şekilde devam ediyor.

Mardin Muhtarlar İl Federasyonu Başkanı İsa Dal, federasyona bağlı ilçe Dernek Başkanları ve mahalle muhtarları AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Yapılan ziyarette ayrıca merkez ve kırsal mahallelerin sorunlarına da değinildi. AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, Mardin’in tüm mahallelerinin analizi yapılarak varsa tüm sorun ve eksiklerin gerekli mercilere iletilerek çözümü konusunda ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Ziyaretlerden dolayı herkese teşekkür eden İl Başkanı Alma, kurulduğu günden bu yana AK Parti’nin her alanda yaptığı icraatlarla ülkeyi müreffeh bir düzeye getirdiğini kaydetti.

Açıklamaların devamında, “İnşallah bizler de devraldığımız bu kutsal görevi bir an bile duraksatmadan ülkemizin, şehrimizin ve milletimizin huzuru, refahı için daha ileriye götürmenin gayreti içerisinde olacağız. Milletimiz neyi nasıl istiyorsa ona göre davranıp, ona göre yolumuza devam edeceğiz. Siyasette hizmet etmek bir bayrak yarışıdır. İnşallah devraldığımız bu önemli görevi teşkilatlarımızla birlikte haktan yana halka hizmet şiarıyla yürüteceğiz. Bu minvalde ilimizin geleceğine yönelik her hizmet ve yatırımın hayata geçmesinde ki en büyük destekçiler bizler olacağız.”

İl Başkanı Alma, “Ülkemizin geleceğini büyük ölçüde etkileyecek olan seçimlere sayılı günler kaldı. AK Parti Mardin teşkilatları olarak durmadan, duraksamadan şehrimizin her bir metrekaresini dolaşarak vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışacağız. AK Parti hükümetlerimizin 21 yıl boyunca yapmış olduğu her hizmeti tek tek anlatarak tüm bu yeniliklerin heba olmaması için önümüzdeki seçimlerin önemine değineceğiz. Halkımızın teveccühüne ve kararlarına sonuna kadar güveniyoruz. Girdiğimiz her seçimde olduğu önümüzdeki seçimlerde de halkımızın AK Parti’yi destekleyeceklerine olan güvenimiz tamdır. Bizlerde sürekli halkımızın yanında, hizmetinde olacağız. Ayrıca sırtımızdan nemalanmak isteyenlere ve AK Parti’yi kendi emelleri doğrultusunda kullanmaya yeltenenlere de asla müsamaha göstermeyeceğiz. Çünkü burası hakka ve halka hizmetin yegâne adresidir.”