Ak Parti Mardin Teşkilatından 2. Tur çalışmaları

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti Mardin Teşkilatından Savur’a Çıkarma

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma il yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetle 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimi çalışmaları kapsamında Savur İlçesi’nde çeşitli temas ve ziyaretler gerçekleştirdi.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma il yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetle AK Parti Savur İlçe Başkanlığı’nda ilçe başkanı Ensari Kavak ve ilçe teşkilatı ile gerçekleştirdiği toplantının ardından Sürgücü, Şenocak, İşgören ve Kırkdirek mahallelerine yaptığı ziyaretlerin ardından Savur İlçesi’nin değerli esnafıyla bir araya geldiler.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, “Tüm dünyanın büyük bir dikkatle takip ettiği 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimine az bir zaman kaldı. Tüm dünyanın dikkatle takip ettiği bu seçim ülkemizin kazanımlarına yönelik yapılacak yeni hamleler açısından büyük önem arzetmektedir. Dar bir zaman çerçevesinde çalışmalarımızı Mardin’in her bir metrekaresine yaymaya çalışıyoruz. Fakat bu kısacık zaman diliminde kendilerine ulaşamadığımız değerli hemşerilerimiz olabilir. Bizleri bu konuda mazur görsünler. Bu kapsamda sizlerden alacağımız güçlü desteklerle 28 Mayıs akşamında inşallah doğru adamla yola devam diyecek, ülkemizin refahı ve gelişimi konusunda durmak yok yola devam diyeceğiz.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir