Kılıç: Durmadan, yorulmadan kapı kapı gezeceğiz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti adayı Faruk Kılıç: Durmadan, yorulmadan kapı kapı gezeceğiz

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, seçim çalışmaları kapsamında Kızıltepe’ye bağlı kırsal mahalleleri ziyaret etti, durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini ve Bir kez daha zafere ulaşacaklarına olan inançlarının tam olduğunu.” ifade etti.

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimleri kapsamında şehrin farklı noktalarında esnaf ve vatandaşlarla buluşuyor.

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, Kızıltepe merkez mahallerin yanı sıra ilçeye bağlı kırsal mahalleleri gezdi. Beraberindeki Kızıltepe İlçe Başkanı Bülent Şahin ile birlikte Beşevler, Eşme, Akalın, Halkalı, Aktepe, Altıntoprak, Tanrıverdi, Sevimli, Nurtepe, Toprakkale ve Haznedar mahallerini ziyaret eden Kılıç, ziyaret ettiği her mahallede halkın büyük ilgisiyle karşılaştı. Milletvekili Adayı Kılıç, Kızıltepe’de merkez ve kırsal mahallelere yaptığı ziyaretlerinden ardından ilçe merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi, ardından Necara Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Edip Yılmaz ile yönetimi karşıladı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Yılmaz, Kılıç ve parti heyetini ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Daha sonra sanayi sitesi esnafını ziyaret eden Kılıç, esnafa bol kazançlar diledi.

Ziyaretlerde AK Parti iktidarının kazandırdığı kazanımları anlatan Kılıç, “Bu kazanımların korunması ve ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonunu doğrultusunda yeni hedeflere ulaşılması adına milletimizden destek istiyoruz. Teşkilat mensuplarımız ile birlikte 14 Mayıs’a kadar gece gündüz sahada olmaya devam edeceğiz. Allah’ın izni milletimizin de teveccühü ile hem Cumhurbaşkanlığında hem milletvekilliğinde bir kez daha zafere ulaşacağımızolan inancımız tam. Bizlere destek ve gönül veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, 14 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri için destek talep eden Kılıç, şunları söyledi: “Her seçim önemlidir ama 14 Mayıs seçimleri daha önemlidir.  Seçimin önemini anlatmak için seçim gününe kadar durmadan yorulmadan kapı kapı gezeceğiz. Yaptığımız gezilerde hamd olsun ilgi ve teveccüh çok iyi. Ben bu vesileyle bizlere yoğun sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.”