Akdağ Ailesi’nin mutlu günü

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akdağ Ailesi’nin mutlu günü

24.Dönem Mardin Milletvekili Abdurrahim Akdağ’ın oğlu Cumhuriyet Savcısı Ali Akdağ, düzenlenen sade bir düğün töreniyle yaşamını Avukat Sıla Yalçın ile birleştirdi.

AK Parti 24. Dönem Mardin Milletvekili Abdurrahim Akdağ’ın Kayseri’de Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan oğlu Ali Akdağ, yaşamını Siverek’in tanınan ailelerinden Yalçın Ailesine mensup Avukat Sıla Yalçın ile birleştirdi.

Kızıltepe MOVA Salon’da gerçekleşen düğün merasimine katılan misafirler Damadın babası Abdurrahim Akdağ, damadın abileri AK Parti İl Başkan Yardımcısı Yaser Akdağ ile Eczacı Ferit Akdağ tarafından karşılandı. Okunan Kur’an tilavetinin ardından misafirlerin onuruna verilen yemekle devam eden düğün merasimine ilgi büyük oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hamza Dağ ile Fatih Şahin’in gönderdiği tebrik telgraflarının okunmasının ardından davetlilerin alkışları arasında salona giriş yapan gelin Sıla Yalçın ile Damat Ali Akdağ’ın nikah akdi, davetliler ve şahitler huzurunda gerçekleştirildi.

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Abdullah Şahin, AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, 5. Dönem AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, Kanaat Önderleri Mehmet Hadi Kahraman, Şeyhmus Duyan, Mahmut Kılıç, Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü, Burhan Ceylan, Soner Bozkurt ile İlker Göllü’nün şahitliğinde kıyılan nikahta bir ömür birlikte yaşamaya evet diyen Genç çift büyük bir heyecan içinde imzalarını attılar.

Yapılan duaların ardından Kızıltepe Kaymakamı Abdullah Şahin, karşılıklı sevgi ve saygı dilekleri içinde geçecek bir ömür ve iki cihan saadeti dilekleri içerisinde genç çifte evlilik cüzdanını teslim ederek kendilerini tebrik edip mutluluklar diledi.

Düğüne katılan misafirler ve iki ailenin fertleri huzurunda düğün pastasını birlikte kesen Akdağ çifti daha sonra konukların mutluluk dilek ve tebriklerini kabul ettiler.

Düğün bitiminde misafirlerini kapıda uğurlayan damadın babası 24. Dönem Mardin Milletvekili Abdurrahim Akdağ, uzak yakın demeden mutlu günlerinin sevincine ortak olmak, heyecanlarını paylaşmak üzere yanlarında bulunan bütün misafirlere teşekkür ederek, genç çifte iki cihan saadeti ve mutluluklar diledi.

Kızıltepe Ekspres Haber Ailesi olarak, Sıla & Ali Akdağ çiftine bir ömür boyu sağlık ve mutluluklar diliyoruz.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir