Alma: Sağlık Bakanımız Mardin’de Büyük Teveccühle Karşılandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İL BAŞKANI ALMA, SAĞLIK BAKANIMIZ MARDİN’DE BÜYÜK TEVECCÜHLE KARŞILANDI

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Mardin’de yapmış olduğu ziyaretlere ilişkin bazı açıklamalarda bulundu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Şehir Buluşmaları kapsamında Mardin’e yapmış olduğu ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, “Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’nın şehir buluşmaları programı kapsamında, il başkanlığımıza yapmış olduğu ziyaret ve ardından şehir hastanesi inşaat alanı ziyareti, Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesi ziyareti, gençlik buluşması programı ve sonrasında gerçekleştirilen esnaf ziyaretleri Mardinli hemşerilerimiz tarafından büyük teveccühle karşılandı.”

YAPIMI DEVAM EDEN ESERLER İVEDİLİKLE TAMAMLANACAK

İl Başkanı Vahap Alma, “Tarih kokan kadim şehrimizi çok beğendiklerini ifade eden sağlık bakanımız Mardin’de yapımı devam eden projelerin hızlandırılması ve yeni hizmetlerin hayata geçirilmesi talimatlarını verdi. Buna istinaden inşası devam eden Mardin Şehir Hastanesi, Derik ve Dargeçit sağlık binalarının ivedilikle tamamlanmasına yönelik talimatlarını verdi. Mardin AK gençliğiyle de bir araya gelen Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca, burada önemli mesajlara yer verdi. Günümüz Türkiye’sinde gelecek kaygılarına asla yer verilmemesi gerektiği, çabalamanın önemli olduğu ve dünyayı olduğu gibi bırakmayan, değiştiren bu gençlik çabalarının olduğunu söyledi.”

MİDYAT İLÇESİ’NE EK ACİL BİNA SÖZÜ

Tekrar yapımı devam eden Kızıltepe Devlet Hastanesi ek binasının tamamlanması ve Midyat Devlet Hastanesi bünyesinde ek acil binasının yapımı için talimatlarını verdi. Sağlık alanında sayısız hizmetlere imza atan AK Parti, medeniyetler beşiği Mardin’de de hemen hemen tüm sağlık alanlarında büyük eserlere imza atıyor. İnşallah yapımı devam eden tüm sağlık kuruluşlarımız tamamlandıktan sonra Mardin bir sağlık merkezi haline gelecektir.”

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir